دستور تهیه کرم با موکا نعنا (دنج و ساده)

بستنی موکا نعنا

سکه های نعنا فقط برای فصل تعطیلات نیستند – اما یافتن کرم در بازار برای باقی مانده از سال سخت است. خوشبختانه شما می توانید یک کرم نعناع ساده از موکا در خانه درست کنید!

هنگامی که می خواهید از این دستور آسان استفاده کنید ، از یک فنجان دنج شکلات ، خامه ای و نعنا لذت ببرید. سریع ، مقرون به صرفه است و هیچ ماده شیمیایی و نگهدارنده ای ندارد. خوشمزه – لذیذ!

جدا کننده 3

بستنی موکا نعنا

Mint Mocha Kremer

یک فنجان دنج قهوه جشن می خواهید؟ دسته ای از این کرم نعناع آسان را از موکا برای یک مخلوط کن قهوه بدون درز مخلوط کنید. شما تمام طعم های نعنا و شکلات را دریافت خواهید کرد ، اما کالری بسیار کمتری نسبت به موکا کامل!

زمان آماده شدن 2 دقایق

زمان پخت و پز 3 دقایق

زمان خنک سازی 3 دقایق

کل زمان 8 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 10 اونس

کالری 50 کیلو کالری

عناصر

 • ½ جام اب
 • ½ جام قند
 • 2 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شیرین نشده
 • 1 قاشق چایخوری عصاره نعناع
 • ½ قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • ½ جام شیر هر نوعی
 • ¼ جام نصف نصف یا کرم سنگین

دستورالعمل ها

 • آب و شکر را در قابلمه خود بریزید. حدود 3 دقیقه روی حد متوسط ​​گرم کنید. شما می خواهید شکر کاملا حل شود.

 • از روی حرارت برداشته و عصاره نعناع ، عصاره وانیل و پودر کاکائو شیرین نشده را مخلوط کنید. اجازه دهید مخلوط به مدت 3 دقیقه خنک شود.

 • شیر و خامه را اضافه کنید. خوب مخلوط کنید و سپس به ظرف ضد هوای خود منتقل کنید.

 • کرم موکا نعناع شما آماده نوشیدن است! تا 2 هفته در یخچال نگهداری می شود.

تغذیه

کالری: 50کیلو کالری

کلمه کلیدی کرم قهوه ، کرم موکا نعناع

تقسیم کننده 5

انواع دستور العمل ها

هنگامی که دستور ساده را مشاهده کردید ، زمان بررسی گزینه ها فرا رسیده است! روش های زیادی برای تهیه این کرم برای خودتان وجود دارد و در اینجا چند ایده برای شروع وجود دارد:

آنرا شربت درست کنید

یک گزینه خوشمزه این است که شیر را کاملاً کنار بگذارید. به جای خامه ، شربت نعناع نعنا خواهید داشت تا در قهوه خود مخلوط کند. هنوز هم این طعم خوشمزه را دریافت خواهید کرد ، اما از چند کالری و خامه صرف نظر کنید.

دستور پخت موکا
تصویر: برنت هوفاکر ، شاتر استوک

نوع دیگری از شیر را امتحان کنید

ما معمولاً از 1٪ یا 2٪ شیر برای کرم های قهوه خود استفاده می کنیم زیرا تعادل خوبی از کالری و خامه است. اما می توانید شیر بدون چربی را با یک کرم سبکتر یا شیر کامل را با عکس عوض کنید. یکی دیگر از گزینه های کم کالری فقط استفاده از شیر ، پرش نصف یا نصف یا خامه سنگین است که به شما بافت نازک تری و کرم سبک تری می بخشد.

گزینه های دیگر؟ گزینه دیگری مانند شیر بادام ، شیر جو دوسر یا شیر نارگیل را امتحان کنید! این انواع گیاهی و لبنی شیر به یک عطر و طعم اضافی اضافه می کنند و حتی ممکن است کمی سالم تر از شیر گاو باشند. حتی می توانید شیر بادام را در خانه درست کنید تا آن را در خامه خود مخلوط کنید.

شکلات در یک کافه

با شکلات آزمایش کنید

پودر کاکائو بدون شیرین ساده ترین شکلات برای استفاده در خامه است زیرا بسیار خوب مخلوط می شود. اما این بدان معنا نیست که تنها گزینه شماست! می توانید شیر شکلاتی با کیفیت بالا را با شیر ساده جایگزین کنید و یا چیپس شکلات را با شربت روی اجاق گاز ذوب کنید. در صورت شیرین شدن شکلات فراموش نکنید که مقدار قند را تنظیم کنید!

جدا کننده 2

افکار نهایی

آیا شما آماده شروع شلاق زدن کرم خود با موکا نعناع هستید؟ این دستور العمل سریع ، آسان و خوشمزه است! حتی بهتر ، برای لذت بردن از آن لازم نیست منتظر فصل تعطیلات باشید. نگهداری خامه قهوه خانگی در یخچال راهی مناسب برای افزودن طعم به قهوه خانگی است.

بازخوانی های مرتبط:


اعتبار تصویر ارسالی: Brent Hofacker ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *