دستور تهیه پودر قهوه خانگی (سریع و خوشمزه)

Powder studio Creamer_shutterstock_PENpics

آیا چیزی راحتتر از کرم قهوه پایدار وجود دارد؟ اما مواد اولیه نسخه خریداری شده در فروشگاه می تواند شما را به راهروی شیر برگرداند! خوشبختانه شما می توانید فقط با چند ماده اولیه ساده پودر قهوه خانگی درست کنید.

این دستور تهیه پودر قهوه می تواند یک سال را در قفسه های کمد نگه دارد – و شما می توانید آن را مطابق با سلیقه مورد علاقه خود سازگار کنید! بیا شروع کنیم.

جدا کننده 4

Powder studio Creamer_shutterstock_PENpics

کرم خانگی پودر قهوه

تهیه کرم قهوه پودر شده در خانه از آنچه فکر می کنید آسان تر است! تنها چند ماده ساده مانند پودر شیر ، روغن نارگیل و ادویه جات مورد علاقه خود نیاز دارید. آنها را مخلوط کنید تا یک کرم مناسب برای قفسه ایجاد کنید.

زمان آماده سازی 3 دقایق

زمان اختلاط 2 دقایق

کل زمان 5 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 16 قاشق غذاخوری

کالری 40 کیلو کالری

عناصر

  • 1 جام شیرخشک
  • 1 قاشق سوپخوری روغن نارگیل
  • 1.5 قاشق چایخوری دارچین

دستورالعمل ها

  • مواد خشک را در مخلوط کن یا غذاساز خود بریزید. نبض تا کاملاً ترکیب شود.

  • روغن نارگیل را به مخلوط اضافه کرده و یک دقیقه دیگر پوره کنید.

  • پودر قهوه خود را در یک ظرف ضد هوای نگهداری کنید. برای ترکیب مجدد مواد لازم است هر از گاهی آن را تکان دهید ، اما کرم روی قفسه ثابت است!

تغذیه

کالری: 40کیلو کالری

کلمه کلیدی خامه قهوه ، پودر خامه قهوه

تقسیم کننده 6

انواع دستور العمل ها

نمی دانید چگونه می توانید این دستور العمل را سفارشی کنید؟ گزینه های زیادی وجود دارد ، از مواد اولیه گرفته تا طعم دهنده ها. در اینجا نکات ساده ما وجود دارد!

طعم دهنده ها

می توانید طعم دهنده های مایع مانند عصاره وانیل یا فندق را اضافه کنید ، اما متوجه می شویم که طعم دهنده های پودری بسیار بهتر عمل می کنند. پودر وانیل را به خامه خود اضافه کنید یا بادام یا فندق را در یک پودر خوب مخلوط کنید. افزودن ادویه ها مخصوصاً آسان است – ادویه ای را با دارچین ، جوز هندی ، هل یا پای کدو تنبل در نظر بگیرید – و طعم آن کاملاً خوشمزه است. و اگر عاشق شکلات هستید ، یکی دو قاشق پودر کاکائو را امتحان کنید!

کرم پودر قهوه
تصویر: Pixabay

شیرخشک

می توانید شیر خشک را در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و بهداشتی پیدا کنید یا جستجوی آنلاین را انجام دهید. اگر گزینه ای بدون لبنیات را ترجیح می دهید ، پودر شیر نارگیل می تواند جایگزین خوشمزه ای باشد.

شیرین کننده ها

اگر دوست دارید خامه قهوه شیرین باشد ، چرا کمی پودر قند به مخلوط اضافه نکنید؟ برای گزینه کم کالری می توانید شیرین کننده های جایگزین مانند استویا را نیز امتحان کنید. و شکر ساده سفید یا قهوه ای نیز م workثر خواهد بود.

جدا کننده 2

افکار نهایی

امیدواریم از این دستور العمل فوق العاده آسان لذت ببرید! می توانید در کمتر از 10 دقیقه یک دسته بزرگ پودر قهوه خانگی درست کنید. تا یک سال در قفسه می ماند و افزودن آن به هر فنجان قهوه را آسان می کند. همچنین می توانید سلیقه را مطابق آنچه شما و خانواده دوست دارید تنظیم کنید!

همچنین مشاهده کنید:


اعتبار تصویر ارسالی: PENpics Studio ، shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *