دستور تهیه نوشابه گازدار (مراحل آسان)

نوشابه قهوه با لیمو و رزماری

در یک روز گرم تابستان ، هیچ چیز بهتر از یک لیوان آب یخ بلند و طراوت نیست. اما اگر می خواهید یک دوز کافئین نیز داشته باشید ، بهترین گزینه شما چیست؟

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک فنجان سودا قهوه درست کنید و ایده هایی برای انواع دستور العمل ها به شما ارائه دهیم. در کمترین زمان از یک فنجان قهوه بلند با آب گازدار لذت خواهید برد!

جدا کننده 2

نوشابه قهوه با لیمو و رزماری

نوشابه نوشابه قهوه

جوش شیرین یکی از آسانترین نوشیدنی هایی است که می توانید درست کنید و یک بعد از ظهر گرم یک خوراکی خوشمزه و گوارا است. این نوشیدنی ساده را با یک شاخه گیاه مورد علاقه خود یا گوه مرکبات بو کنید و از قهوه گازدار لذت ببرید!

زمان آماده سازی 3 دقایق

زمان پخت و پز 2 دقایق

کل زمان 5 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 1 نوشیدنی (ها)

کالری 5 کیلو کالری

  • 8 اونس جوش شیرین
  • 4 اونس جوش سرد یا قهوه سرد
  • 1 جام تکه های یخ قهوه
  • یک شاخه گل رزماری یا گوه لیمو تزیینات اختیاری
  • یک لیوان را با یخ پر کنید. ما دوست داریم از مکعب های یخ برای طعم قوی تر استفاده کنیم ، اما یخ معمولی نیز م worksثر است.

  • جوش سرد خود را خارج کنید. اگر از قهوه دم کرده معمولی استفاده می کنید بگذارید حداقل 10 دقیقه بماند تا خنک شود.

  • آب گازدار را در لیوان خود بریزید. سپس دم کرده سرد را روی آن بریزید و کمی طول بکشید تا لایه های زیبا را تحسین کنید. یک شاخه گل رز یا یک گوه لیمو برای یک غذای جانبی سرگرم کننده اضافه کنید!

کالری: 5کیلو کالری

جدا کننده 3

انواع مختلف و نکات مربوط به دستور العمل ها

تهیه جوش شیرین آسان است ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید آن را تغییر دهید! در اینجا چند نکته سریع آورده شده است:

نوشیدنی های گازدار

آب گازدار کلاسیک (طعم دار یا غیر) اساس این دستور العمل است ، اما شما همچنین می توانید از گیاه زنجبیل یا جوش شیرین مورد علاقه خود استفاده کنید. نسخه دیگر این نوشیدنی لیموناد قهوه است که شیرین تر است اما کاملاً طراوت نیز دارد.

مقوی قهوه
تصویر: Unsplash

قهوه

دم کرده سرد بهترین نوع قهوه برای استفاده در این نوشیدنی است. این نرم و صاف ، با طعمی پررنگ و هرگز ترش است. به علاوه ، در حال حاضر سرد است ، بنابراین مکعب های یخ شما را ذوب نمی کند. اگر نمی خواهید یک نوشیدنی سرد درست کنید ، می توانید از روش مورد علاقه خود در تهیه قهوه استفاده کنید. دستگاه های قطره ای ، دستگاه پرکن ، Keurigs و پرس فرانسه کار خواهند کرد ، اما ما توصیه می کنیم قهوه را قبل از افزودن به فنجان خود خنک کنید.

در مورد دانه های قهوه ، ما انواع تازه و با کیفیت بالا را با طعم های بسیار پیچیده پیشنهاد می کنیم. Volcanica یک Yirgacheffe اتیوپی خوش طعم درست می کند که وقتی با نوشابه مخلوط شود غیرمعمول است. یا یکی از این مارک های عالی قهوه را امتحان کنید!

یخ

ممکن است فکر کنید یخ فقط یخ است ، اما تنوعی وجود دارد که می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. یک دسته مکعب یخ قهوه – مکعب های قهوه یخ زده – را بهم بزنید تا نوشیدنی های یخ زده خود را در تمام تابستان قوی و معطر نگه دارید!

تکه های یخ قهوه

ما به شما نحوه تهیه تکه های یخ از قهوه را نشان خواهیم داد ، قهوه کاملاً آماده شده شما را خنک می کند بدون اینکه طعم آن را خراب کند. این بسیار آسان و خوشمزه است ، ما تضمین می کنیم هرگز به عقب نگاه نخواهید کرد!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

مکعب یخ قهوه در یک فنجان

هدست

مجموعه ها محلی است که می توانید از تخیل خود استفاده کنید. ما عاشق افزودن یک تکه لیمو یا آهک به نوشیدنی های قهوه یخ زده و جوش شیرین از این قاعده مستثنی نیستیم. شاخه های نعناع ، ریحان یا رزماری نیز می توانند تزیینات تازه و تابستانی ایجاد کنند. از آنچه در دست دارید استفاده کنید!

جدا کننده 4

افکار نهایی

در اینجا این است: ساده ترین راه برای تهیه یک نوشیدنی حاوی کافئین با طراوت. امیدواریم از این دستور تهیه نوشابه قهوه لذت برده باشید! این یک نوشیدنی خوشمزه است که می توانید تقریباً بی وقفه آن را سفارشی کنید. و چه چیزی بهتر از یک فنجان قهوه سرد در یخ است؟

بازخوانی های مرتبط:


تصویر پیشنهادی: tidaratsirirat ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *