دستور تهیه قهوه نعناع موهیتو (ساده و گوارا)

قهوه موهیتو نعنا همراه با مکعب های قهوه روی یخ

اگر شما هرگز قهوه موهیتو نعناع را از قهوه Philz در کالیفرنیا نوشیده اید ، اکنون زمان خوبی برای شروع است! این نوشیدنی خامه ای ، نعناعی و کمی شیرین است – با رایحه بسیار قوی قهوه.

به پایین بروید تا دستورالعمل ساده موهیتو نعناع ما را با نعناع ، پر از مراحل راهنمایی شده و برخی نکات مفید در مورد آشپزی مشاهده کنید. در کمترین زمان از یک غذای لذیذ تابستانی لذت خواهید برد!

جدا کننده 4

قهوه موهیتو نعنا همراه با مکعب های قهوه روی یخ

قهوه نعنا موجیتو

قهوه Philz معروف ترین نسخه این غذای شیرین ، نعناع را تهیه می کند. اما شما می توانید با استفاده از چند ماده ساده به راحتی در خانه این کار را انجام دهید. برگ های نعناع را مخلوط کرده و نوشیدنی را در یک کوکتل شیکر تکان دهید تا لذت نعناع ، درخشان داشته باشد.

زمان آماده سازی 5 دقایق

زمان را تکان دهید 3 دقایق

کل زمان 8 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 1 نوشیدنی (ها)

کالری 70 کیلو کالری

  • 12 اونس قهوه به شدت دم کرده
  • 10 برگ تازه نعنا به علاوه 1 برای تزئین
  • 1 قاشق سوپخوری شکر قهوهای یا شکر سفید یا عسل
  • 1 جام تکه های یخ قهوه یا یخ های معمولی
  • کف زدن نصف و نیمه برای امتحان
  • قهوه خود را درست کنید کمی بهتر از حد معمول برای بهترین طعم و مزه آن را تقویت کنید. شما می توانید از هر روش پخت و پز ، از دستگاه های چکاندن تا پر کردن استفاده کنید.

  • شکر قهوه ای را به قهوه داغ خود اضافه کرده و هم بزنید تا حل شود. سپس بگذارید قهوه چند دقیقه خنک شود.

  • برگ و نیمی از نعناع را به کوکتل شیکر خود اضافه کنید. برگها را با قاشق کمی هم بزنید ، روغنهای خوشمزه را آزاد کنید ، اما برگها را تکه تکه نکنید.

  • تکه های یخ و قهوه شیرین شده را در شاکر بریزید. ما دوست داریم از یخ های قهوه (مکعب های قهوه یخ زده) برای یک نوشیدنی غلیظ استفاده کنیم. آن را تکان دهید تا نوشیدنی خوب مخلوط و کف شود.

  • قهوه موهیتو نعناع خود را در یک فنجان بلند بریزید. یک برگ نعناع دیگر روی آن بگذارید و از لذت شیرین خود لذت ببرید!

کالری: 70کیلو کالری

کلمه کلیدی قهوه موهیتو نعنا

جدا کننده 2

نکات و پیشنهادات برای تهیه

آیا آماده شروع آشپزی هستید؟ این نوشیدنی مانند هر ماکت خوش ساخت ساده ، اما ظریف است. و می توانید آن را با تنظیمات دلخواه یا محتوای کمد خود تطبیق دهید! در اینجا چند نکته برای شروع وجود دارد ، اما دریغ نکنید که تغییرات خوشمزه خود را ارائه دهید.

نعنا

برگهای تازه نعناع برای این نوشیدنی بسیار مهم است ، بنابراین توصیه نمی کنیم از آنها صرف نظر کنید. اگر نعناع در باغ شما رشد کند ، نوشیدنی مقرون به صرفه ای است که می توانید در تمام تابستان تهیه کنید. در غیر این صورت ، می توانید نعناع تازه را در فروشگاه مواد غذایی خریداری کنید. در پایان می توانید به جای نسخه تازه از عصاره نعناع استفاده کنید اما طعم آن یکسان نخواهد بود.

برگ نعناع

قهوه

در این دستورالعمل از قهوه دم کرده غلیظ استفاده می شود و می توانید از هر روش تهیه ای استفاده کنید. مطبوعات فرانسوی ، Chemex یا دستگاه قطره ای خود را بردارید. یا از گلدان AeroPress یا Moka برای طعم متمرکزتر استفاده کنید! اگر از علاقه مندان اسپرسو هستید ، می توانید به جای آن یک یا دو عکس بگیرید.

قند

کوکتل موژیتو ترکیبی از شکر سفید و روم ، نعناع ، نوشابه و آهک است. برای نسخه قهوه ، ما دوست داریم از شکر قهوه ای استفاده کنیم ، که همراه با شیرینی کمی طعم اضافی اضافه می کند. اما اگر ترجیح می دهید می توانید از شکر سفید ، عسل ، گون یا شیرین کننده دیگر استفاده کنید!

مکعب شکر قهوه ای
اعتبار تصویر: Marco Verch عکاس حرفه ای ، Flickr ، CC 2.0

یخ

شما می توانید از یخ های معمولی دستگاه یخ روی فریزر خود استفاده کنید ، اما اگر واقعاً نوشیدنی های معطر قهوه را دوست دارید ، ما یک پیشنهاد داریم. یک دسته مکعب قهوه را روی یخ درست کنید تا در فریزر نگه دارد. می توانید تمام تابستان را به نوشیدنی های قهوه یخ زده خود اضافه کنید و هرگز نگران طعم رقیق نباشید!

تکه های یخ قهوه

ما به شما نحوه تهیه تکه های یخ از قهوه را نشان خواهیم داد ، که بدون اینکه طعم آن را خراب کند ، قهوه دم کرده شما را کاملا خنک می کند. این بسیار آسان و خوشمزه است ، ما تضمین می کنیم هرگز به عقب نگاه نخواهید کرد!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

مکعب یخ قهوه در یک فنجان

تقسیم کننده 5

یک نوشیدنی خوب بخورید!

این یک دستورالعمل برای موهیتو نعناع با نعناع است که جوراب های شما را می شکند. برگهای تازه نعناع عطر و طعم پاپ غیرمعمولی را ایجاد می کنند ، و تکان دادن نوشیدنی در شیکر کوکتل به آن بافت درخشان زیبایی می بخشد. این به سادگی می تواند نوشیدنی مورد علاقه جدید شما شود!

همچنین مشاهده کنید:


تصویر پیشنهادی: Rima Bondarenko، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *