دستور تهیه قهوه با زعفران (جعلی و منحط)

قهوه زعفران با بادام و ادویه

زعفران یک ادویه معروف و خوشمزه در خاورمیانه است ، اما اگر آن را در قهوه صبحگاهی امتحان نکرده اید ، دیگر حسرت آن را می خورید!

ما همه چیزهایی را که باید در مورد قهوه زعفران بدانید به شما نشان خواهیم داد ، از جمله یک دستور العمل آسان و برخی نکات خوشمزه پخت و پز. برای یک نوشیدنی ناک اوت آماده شوید!

جدا کننده 2

زعفران چیست؟

زعفران از نظر وزن گرانترین ادویه در جهان است. این گل از گل Crocus sativus ، یک گل بنفش است که در بهار شکوفا می شود. هر رنگ سه سبک زرد تولید می کند و هر سبک با یک کلاله قرمز روشن به پایان می رسد. برای تهیه ادویه زعفران باید این رشته های بنفش را جمع کنید. تولید یک کیلوگرم زعفران ممکن است بیش از 50 هزار گل طول بکشد – که قیمت هر کیلوگرم بیش از 4500 دلار را توضیح می دهد. خبر خوب این است که برای گرفتن طعم عالی نیازی به استفاده زیاد نیست!

گل زعفران crocus sativus
زعفران از کلاله های قرمز در مرکز هر گل از Crocus sativus است.

زعفران گلی ، خاکی و کمی علفی است. بسته به جوانه های چشایی ، ممکن است کمی شیرین یا تلخ آن را تجربه کنید. به هر حال ، این یک ادویه پیچیده است که در یک فنجان قهوه خامه ای خوشمزه است.


قهوه زعفران با بادام و ادویه

قهوه زعفران ادویه دار

زعفران گرانترین ادویه در جهان است – و به حق! در اینجا چگونگی تهیه قهوه انحطاطی با زعفران ، که با طعم پیچیده و تند منفجر می شود ، آورده شده است. برای یک لیوان متعادل کمی عسل و شیر اضافه کنید.

زمان آماده سازی 3 دقایق

زمان پخت و پز 4 دقایق

کل زمان 7 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 1 نوشیدنی (ها)

کالری 130 کیلو کالری

عناصر

  • 1 خرج کردن زعفران
  • 1 قاشق چایخوری عسل
  • 2 عکسها اسپرسو یا … یک فنجان قهوه دم کرده
  • ¾ جام شیر هر نوعی

دستورالعمل ها

  • دو بار اسپرسو بگیرید یا یک فنجان قهوه غلیظ برای او درست کنید. قهوه یا اسپرسو را در فنجان خود بریزید.

  • شیر خود را با بخارپز ، چوب بخار یا قابلمه بخارپز کنید و هم بزنید. شما می خواهید گرم و درخشان باشد.

  • شیر را روی اسپرسو بریزید ، مقداری کف شیر نگه دارید و سپس عسل را اضافه کنید. نخ های زعفران را در انگشتان خود روی فنجان بچرخانید تا خرد شود. سپس مخلوط را خوب مخلوط کنید.

  • روی کف شیر خود قاشق بزنید. در صورت تمایل یک آب پاش دارچین یا کمی زعفران اضافه کنید. تمام شد – از قهوه زعفران خوشمزه خود لذت ببرید!

تغذیه

کالری: 130کیلو کالری

جدا کننده 4

نکاتی برای تنوع و تغییرات

1. زعفران را از دست ندهید.

با دیدن قیمت ها در فروشگاه محلی ، ممکن است وسوسه شوید که ادویه ارزان تری انتخاب کنید. زعفران تقلیدی ارزان است که رنگ مناسبی را ارائه می دهد ، اما طعم کامل معامله واقعی را ندارد. اگر می توانید آن را تاب دهید ، زعفران واقعی ارزش آن را دارد.

ادویه های زعفران و هل

2. یک شیرین کننده متفاوت را امتحان کنید.

عسل تنها گزینه شما برای این نوشیدنی خوشمزه نیست ، اما فراتر از شیرینی عطر و طعم اضافی اضافه می کند. از شیرین کننده های دیگر می توان به گاو ، شکر قهوه ای و شکر نارگیل اشاره کرد. چرا آنها را امتحان نکنید و ببینید چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟

3. به جای قهوه دم کرده از اسپرسو استفاده کنید.

ما با زعفران خود از طعم جسورانه و تلخ اسپرسوی واقعی لذت می بریم. اگر قرار است در مورد ادویه ها لاف بزنید ، چرا قهوه هم نروید؟ با استفاده از دستگاه اسپرسو ، دستگاه اسپرسو قابل حمل یا قابلمه موکا می توانید در خانه اسپرسو درست کنید. اگر هیچ یک از این تجهیزات دم را ندارید ، نصف فنجان قهوه بسیار غلیظ نیز طعم خوبی خواهد داشت.

جدا کننده 3

افکار نهایی

امیدواریم از قهوه زعفران منحط خود لذت ببرید! این نوشیدنی گیاهی و گیاهی است ، فقط کمی شیرینی و فراوانی رایحه جسورانه اسپرسو دارد. از لاف زدن در مورد این ادویه قرمز غیرمعمول پشیمان نخواهید شد.

بازخوانی های مرتبط:


تصویر پیشنهادی: NatalyaBond ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *