دستور العمل نوشیدنی اژدهای استارباکس (طراوت و خوشمزه)

Starbucks Dragon Drink میوه اژدها بنوشید

اگر هرگز Starbucks Dragon Drink را امتحان نکرده اید ، وقت آن است که آن را اصلاح کنید! این نوشیدنی صورتی درخشان ترکیبی شیرین و گرمسیری از انبه ، میوه اژدها ، قهوه سبز و شیر نارگیل است.

به نظر خوشمزه نمیاد؟ ما همه چیزهایی را که باید در مورد نوشیدنی اژدها بدانید ، از جمله اینکه از کجا آمده است ، تفاوت آن با نوشیدنی صورتی معروف و نحوه تهیه آن را در خانه به شما می گوییم. شما عاشق این دستور تهیه خانگی استارباکس اژدها خواهید بود!

تقسیم کننده 6

نوشیدنی اژدهای استارباکس چیست؟

اگر در سال 2016 در جهان استارباکس وجود داشته باشید ، احتمالاً بدنام معروف نوشیدنی صورتی را تقریباً در همه جا دیده اید. سریع منتظر 2019 و Pink Drink با Dragon Drink ، یک نوشیدنی بسیار محبوب ، بسیار صورتی و خامه ای جایگزین شد. اما نوشیدنی اژدها دقیقاً چیست؟

میوه اژدها

Starbucks Dragon Drink یک خوشبو کننده انبه با میوه اژدها (چای لرزان) مخلوط شده با شیر نارگیل خامه ای و تکه های خشک شده لیوفیلیزه میوه اژدها است. این یک نوشیدنی گرمسیری و شیرین با حدود 45 میلی گرم کافئین است که نیمی از آنچه در یک فنجان قهوه معمولی پیدا می کنید است.

حالا که می دانید این نوشیدنی درباره چیست ، چرا به آن مزه نمی دهید؟ می توانید آن را در استارباکس محلی خود جستجو کنید – اگرچه همه مکان ها آن را نمی پوشند – یا آن را در خانه امتحان کنید!


Starbucks Dragon Drink میوه اژدها بنوشید

اژدهای خانگی استارباکس می نوشد

Starbucks Dragon Drink چیزی فراتر از یک اسم عالی است. این ترکیب خوشمزه ای از میوه اژدها ، انبه ، شیر نارگیل و قهوه سبز است. وقتی این کار را در خانه انجام می دهید ، می توانید میزان قند ، کافئین و هر چیز دیگری را تنظیم کنید!

زمان آماده شدن 4 دقایق

زمان را تکان دهید 3 دقایق

کل زمان 7 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 1 نوشیدنی (ها)

کالری 150 کیلو کالری

تجهیزات

 • تکان دهنده ی کوکتل

 • شیشه بالا

عناصر

 • ¼ جام آب انبه
 • ¼ جام آب انگور سفید
 • 1 قاشق چایخوری پودر میوه اژدها یا … یک لیوان میوه تازه اژدها
 • 1 قاشق چایخوری عصاره قهوه سبز یا کنسانتره قهوه سبز
 • 1 جام شیر نارگیل
 • 2 فنجان ها تکه های یخ منظم جدا از هم
 • شربت ساده یا شکر سفید اختیاری

دستورالعمل ها

 • تمام مواد موجود در شیکر کوکتل خود را ترکیب کنید. از 1 فنجان تکه یخ استفاده کنید و به همان اندازه که می خواهید شکر یا شربت ساده اضافه کنید.

 • لرزش دهید تا نوشیدنی خوب مخلوط شود و خنک شود. شما می خواهید پودر و شکر کاملا حل شود.

 • لیوان بلند خود را با دومین لیوان مکعب یخ پر کنید. وقتی نوشیدنی شما کاملاً خنک شد ، آن را از طریق صافی درون لیوان بریزید. در صورت تمایل می توانید میوه اژدهای خرد شده تازه را به نوشیدنی عالی اضافه کنید.

 • از نوشیدنی اژدهای صورتی روشن خود لذت ببرید!

یادداشت

اگر عصاره قهوه سبز ندارید ، می توانید کنسانتره قهوه سبز را در خانه درست کنید. همچنین می توانید از قهوه سبز کاملاً صرف نظر کنید – همزمان از مصرف کافئین صرف نظر کنید!

تغذیه

کالری: 150کیلو کالری

کلمه کلیدی استارباکس ، نوشیدنی اژدها استارباکس را کپی کنید


تفاوت بین نوشیدنی صورتی و نوشیدنی اژدها چیست؟

Dragon Drink نسخه جدیدتری از Pink Drink اصلی است. رنگ ها بسیار شبیه به هم هستند – هر دو نوشیدنی صورتی روشن خامه ای هستند ، اما سلیقه ها متفاوت است. نوشیدنی صورتی با پایه acai توت فرنگی تولید می شود ، در حالی که نوشیدنی اژدها حاوی میوه انبه و اژدها است. هر دو نوشیدنی دارای شیر نارگیل ، آب انگور و عصاره قهوه سبز هستند. چرا هر دو را امتحان نکنید و ببینید کدام یک را بیشتر دوست دارید؟

نوشیدنی صورتی صورتی خانگی استارباکس

این نوشیدنی صورتی توت فرنگی ، acai ، آب انگور و شیر نارگیل خامه ای را ترکیب می کند. پر از طعم های جالب و کاملا عاری از محصولات لبنی است! سعی کنید آن را برای یک غذای دلپذیر و شیرین به خانه تبدیل کنید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

نوشیدنی صورتی استارباکس خانگی

جدا کننده 4

ردیف پایین

اینجاست: هر آنچه می خواستید در مورد نوشیدنی اژدهای استارباکس بدانید! امیدواریم با این دستور ساده از خنک شدن لذت ببرید. این یک غذای خامه ای ، میوه ای و خوشمزه است که می توانید در تمام تابستان از آن لذت ببرید.

بازخوانی های مرتبط:


تصویر ارائه شده: جولیا فرمن ، شاتر استوک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *