دستور العمل لاتو Keto Matcha (غنی و آسان)

با کافئین مطابقت دارد

اگر از رژیم کتوژنیک پیروی می کنید ، نکاتی وجود دارد که باید کنار بگذارید. اگرچه می توانید از غذاهایی مانند تخم مرغ ، غذاهای دریایی ، پنیر و آووکادو لذت ببرید ، اما نمی توانید دسر یا سبزیجات کربوهیدرات سنگین داشته باشید. اما در مورد نوشیدنی های مورد علاقه خود چطور؟

هنوز هم می توانید از یک مسابقه لاته گیاهی خوشمزه لذت ببرید! ما از جمله برخی از پیشنهادات آشپزی و نکات طعم و مزه ، ساده ترین راه برای تهیه کته لاته را به شما نشان خواهیم داد. برای یک نوشیدنی خوشمزه کم چرب و کم کربوهیدرات آماده شوید!

جدا کننده 2

Keto Matcha Latte چیست؟

ماتچا یک نوشیدنی معروف کافئین دار و از ژاپن است. پودر ماتچا از برگهای چای سبز خشک و ریز خرد شده تهیه می شود. برای تهیه لاته ماتچا ، این پودر را با آب مخلوط کرده و شیر اضافه کنید. بسیاری از افراد دوست دارند به نوشیدنی های ماتچای خود شیرین کننده اضافه کنند زیرا می توانند بسیار تلخ باشند.

رژیم کتو بر چربی زیاد و کربوهیدرات کم تأکید دارد ، به این معنی که شما باید از کربوهیدرات موجود در قند صرف نظر کنید. اگر می خواهید کتوی لاته درست کنید ، از شیر کامل مورد علاقه خود استفاده کنید (ما نارگیل را دوست داریم) و شکر اضافه نکنید. می توانید جایگزین های بدون قند مانند Stevia یا Erythritol را امتحان کنید ، یا اگر طرفدار خیلی Matcha هستید ، شیرین کننده ها را به کلی کنار بگذارید.


ماتچه یخ لاته خانگی

کتو ماتچا لاته

لاته Matcha نوشیدنی های خوشمزه و سبز روشن است که با پودر چای سبز تهیه می شود. با کنار گذاشتن شکر و استفاده از شیر کامل مانند شیر نارگیل یا خامه سنگین می توانید آنها را کتوژنیک کنید. به دلیل رژیم کتو نوشیدنی مورد علاقه خود را از دست ندهید!

زمان آماده شدن 3 دقایق

زمان پخت و پز 5 دقایق

کل زمان 8 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه ژاپنی

بخشها 1 شیر

کالری 250 کیلو کالری

 • یک گلدان کوچک

 • هم بزنید

 • لیوان بزرگ

 • 1 جام شیر نارگیل
 • 1 قاشق چایخوری مطابقت با گرد و غبار
 • 3 قاشق غذاخوری آب گرم
 • 1-2 قاشق چایخوری شیرین کننده بدون قند استویا یا اریتریتول ، به مزه
 • 1/2 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • در یک قابلمه کوچک ، پودر ماتچا و آب گرم را بزنید تا حل شود. هیچ توده ای نباید وجود داشته باشد.

 • در صورت تمایل شیر نارگیل ، عصاره وانیل و شیرین کننده بدون قند را اضافه کنید. حرارت دهید ، مرتباً هم بزنید ، مخلوط گرم و کف است.

 • لته کتو کبریت را در لیوان بزرگ خود بریزید. اگر دوست دارید کمی پودر کبریت بیشتر به عنوان چاشنی بپاشید. لذت بردن!

کالری: 250کیلو کالری

کلمه کلیدی کتو ، کتو کت و شلوار لاته

تقسیم کننده 6

نکات آشپزی

آیا آماده شروع آشپزی هستید؟ در اینجا چند نکته برای کمک به شما آورده شده است.

انواع شیر

نکته اساسی در یک نوشیدنی کتوژنیک استفاده از شیر پرچرب است. برای این منظور می توانید از هر نوع شیر کامل ، از شیر ساده گرفته تا شیر نارگیل یا بادام استفاده کنید. اگر یک نوشیدنی خامه ای تر می خواهید ، می توانید از نیمی از خامه سنگین و نصف شیر کامل – یا هر ترکیبی که خوب به نظر برسد – استفاده کنید!

یخ کبریت یخی
تصویر: Unsplash

Ito Keto Matcha Lattes

گاهی اوقات برای یک نوشیدنی گرم بسیار گرم است. با کنار گذاشتن مرحله گرم شدن و ریختن تمام مواد اولیه روی یخ ، می توانید به راحتی این دستور را به لاته یخی تبدیل کنید. نتایج طراوت و خوشمزه ای خواهد بود!

شیرین کننده ها

رژیم کتو شیرین کننده های کلاسیک مانند شکر سفید ، عسل و گاو را منع می کند. گلوکز یا قند معمولی یک کربوهیدرات است ، بنابراین مصرف آن شما را از حالت کتوز مورد نظر محافظت می کند. اما اگر هنوز می خواهید کتو کت و شلوار زیبا باشد ، چندین گزینه پیش رو دارید: Stevia و Erythritol.

اریتریتول یک الکل قندی بدون کالری است که روده شما نمی تواند آن را جذب کند. از آنجا که سیستم گوارشی شما نمی تواند مواد مغذی را از آن دریافت کند ، این جایگزین قند فاقد کالری است و بر میزان انسولین یا گلوکز تاثیری نخواهد داشت و آن را برای کتو مناسب می کند. استویا جایگزین شکر دیگری است که از برگ گیاه استویا ساخته می شود. این شیرین کننده بدون کالری بدون کربوهیدرات بسیار شیرین تر از شکر معمولی است ، بنابراین مراقب باشید زیاد به آن اضافه نکنید!

جدا کننده 3

افکار نهایی

وقت آن است که شروع به لذت بردن از کته کتوی لاته کنیم! امیدواریم با تهیه این دستور آسان – و نوشیدن حتی بیشتر سرگرم کننده باشید -. نوشیدنی های کتو کبریت می توانند فقط غذاهای مورد علاقه شما باشند.

دستورالعمل های مرتبط:


اعتبار برای تصویر ارسالی: Unsplash

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *