دستور العمل لاته Iced London Fog (ساده و طراوت)

لاته قهوه لاته اسطوخودوس

هوا در لندن بسیار تاریک است ، بنابراین جای تعجب نیست که یک چای گرم و دنج یک نوشیدنی محبوب است. اما اگر در لندن زندگی نمی کنید – یا فقط از چای گرم ساده خسته شده اید – چای لاته سرد ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن می گردید!

Ice Fog Latte یخی ، یک طراوت بخشیدن به اصل خامه ای با طعم ترنج است. این نوشیدنی با ترکیب چای ارل گری با شیر ، وانیل و اسطوخودوس فوق العاده خوشمزه است. بیا آماده بشیم!

جدا کننده 2

قهوه لاته یخی

Iced London Fog Latte

ارل گری کلاسیک لاته یک لذت گرم و دنج است. اما گاهی اوقات فقط برای یک فنجان چای داغ خیلی گرم است! در اینجا مه شاد ، گیاهی و طوفان آور Long London Late Late به وجود می آید. برای خنک شدن سریع آن را در یک شیشه تکان دهید.

زمان آماده سازی 6 دقایق

هوای شیب دار 7 دقایق

کل زمان 13 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه انگلیسی

بخشها 1 شیر (ها)

کالری 50 کیلو کالری

عناصر

 • 1 چای کیسه ای ارل گری یا چای از برگهای شل
 • 8 اونس آب تصفیه شده
 • ¼ جام شیر هر نوعی
 • 1 جام تکه های یخ
 • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • شربت ساده یا گون یا عسل (به مزه)
 • 1 قاشق چایخوری گلهای خشک اسطوخودوس اختیاری

دستورالعمل ها

 • برای خود مقداری چای ارل گری درست کنید. 8 اونس آب جوش را روی کیسه چای ارل گری یا 1 قاشق غذاخوری چای برگ شل بریزید. حداقل 7 دقیقه شیبدار بمانید یا دستورالعمل های بسته بندی چای خود را دنبال کنید.

 • کیسه چای را برداشته یا برگ های چای را فیلتر کنید. بگذارید چای چند دقیقه بیشتر بماند – شما نمی خواهید داغ باشد!

 • شیشه خود را با تکه های یخ پر کنید. سپس چای سرد ، عصاره وانیل و شیر را اضافه کنید. اگر دوست دارید یک قاشق از شیرین کننده مورد علاقه خود را اضافه کنید (ما عاشق عسل هستیم). درب آن را پیچ کرده و تکان دهید تا نوشیدنی به خوبی خنک شود.

 • درب ظرف را برداشته ، چند گل خشک اسطوخودوس بپاشید و در صورت تمایل یک نی بریزید. این است! لته مه یخی لندنی شما آماده نوشیدن است.

تغذیه

کالری: 50کیلو کالری

کلمه کلیدی لاته یخی ، لاته مه لندن یخی


چای ارل گری چیست؟

چای ارل گری یکی از محبوب ترین انواع چای در جهان است. این نوعی چای سیاه با طعم ترنج است که یک مرکبات مدیترانه ای است. چای ارل گری گلی ، پیچیده و کمی کافئین دار است – و این یک چای صبحانه کلاسیک است که اغلب به همراه شیر و شکر سرو می شود.

برگهای چای شل

آیا می توانید از نوع دیگری از چای استفاده کنید؟

اگر طرفدار ارل گری نیستید یا می خواهید از کافئین صرف نظر کنید ، می توانید از انواع مختلف برگ چای استفاده کنید. اما به خاطر داشته باشید که Latte Fog لندن که بدون ارل گری درست شده است ، یک نوشیدنی کاملاً متفاوت است! با استفاده از مخلوط چای چای لاته را با چای درست کنید ، یا از چای گیاهی برای ایجاد پیچ ​​و تاب نوشیدنی صورتی استارباکس استفاده کنید. چای را با مارک مورد علاقه خود – که دارچین مخصوصاً خوشمزه است – تجربه کنید و نظر خود را ببینید.

آیا می توانید یک لگن گرم Fog Latte درست کنید؟

البته! Fog latte لندن بسیار گرم و یخبندان است. هر دو را امتحان کنید و متوجه منظور ما خواهید شد …

Easy London Fog Latte

London Fog Latte ترکیبی از چای ارل گری ، شیر بخارپز و شربت وانیل است. این نام از شکل ظاهری نوشیدنی ناشی شده است – ابری مانند مه غلیظ لندنی – و عشق معروف انگلیسی ها به چای! در اینجا نحوه تهیه یک نسخه خانگی خوشمزه آورده شده است.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

تعداد مه لندن لاته خاکستری

جدا کننده 4

خلاصه کردن

آیا شما آماده شروع تهیه لاته چای سرد خوشمزه هستید؟ امیدواریم شما هم مثل ما عاشق این مه یخبندان لندنی باشید. این خامه ای ، گل و پیچیده است و با پاشیدن گل های اسطوخودوس عطرها را در بالا قرار می دهد. وقت یک نوشیدنی واقعاً طراوت است!

دستورالعمل های مرتبط:


اعتبار تصویر ارسالی: Bondar Illia، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *