دستور العمل بستنی سرد آبجو: درمان عالی تابستان!

دسر بستنی به همراه نوشیدنی سرد

آیا شما آماده یک دستورالعمل مناسب برای هر عاشق قهوه دندان شیرین هستید؟ بستنی سرد یک نسخه تابستانی afgagato است ، دسر کلاسیک ایتالیایی که با ریختن اسپرسوی داغ روی توپ های بستنی درست می شود.

بستنی سرد دو چیز خوشمزه را با هم ترکیب می کند: قهوه سرد نرم و غنی و بستنی خامه ای. مقداری چیپس شکلات اضافه کنید و در آسمان شیرین و کافئین دار خواهید شد! بیا شروع کنیم.

جدا کننده 4

دسر بستنی به همراه نوشیدنی سرد

شناور بستنی Cold Brew

توپ های غنی از بستنی وانیلی فرانسوی را در یک دم سرد نرم و نرم برای شنا مناسب تابستان شنا کنید! این دسر فوق العاده راضی کننده است و خیلی زود دور هم جمع می شود.

زمان آماده شدن 5 دقایق

زمان پخت و پز 0 دقایق

کل زمان 5 دقایق

البته دسر ، نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 1 نوشیدنی (ها)

کالری 170 کیلو کالری

عناصر

  • ¾ جام جوش سرد
  • 1-2 قاشق بستنی وانیلی فرانسوی
  • شربت شکلات یا کارامل اختیاری
  • بیت شکلات اختیاری

دستورالعمل ها

  • بستنی خود را در یک لیوان بلند گرم کنید. ما دوست داریم با قاشق شروع کنیم ، اما شما می توانید هر چقدر می خواهید اضافه کنید.

  • دم کرده خود را روی بستنی بریزید. اگر از قبل دم کرده سرد تهیه نکرده اید ، می توانید با استفاده از هر روش دم آوری یک فنجان قهوه درست کنید و بگذارید تا در یخچال خنک شود.

  • یک قطره شکلات یا شربت کارامل اضافه کنید یا چند چیپس شکلات بپاشید. یکی دیگر از گزینه های خوشمزه تزئین بستنی با آماده سازی سرد با اسپرسو پوشیده شده از شکلات است! از قهوه خنک شده خود لذت ببرید.

تغذیه

کالری: 170کیلو کالری

کلمه کلیدی بستنی با یک نوشیدنی خنک

جدا کننده 2

نکات و تغییرات برای دستور العمل ها

قهوه معمولی علیه Cold Brew

دم کرده سرد بهترین نوع قهوه برای استفاده در این دستورالعمل است ، و فقط به این دلیل نیست که در اسم آن وجود دارد. دم کرده سرد نسبت به قهوه معمولی شیرین و نرم است زیرا هرگز گرم نمی شود. از بهترین طعم دهنده های لوبیا بدون اسیدیته یا تلخی که اغلب در قهوه داغ یافت می شود لذت ببرید. بعلاوه ، لازم نیست منتظر خنک شدن قهوه داغ خود باشید. البته ، شما باید حداقل 16 ساعت در غذای سرد خیس بخورید – پس چرا یک یا دو هفته در تابستان یک دسته بزرگ درست نکنید؟

قهوه سرد عالی

دم کرده غنی ، شیرین و نرم ، سرد به یک دلیل مشهور محبوب است! اما برای لذت بردن از این وعده های سرماخوردگی نیازی به پرداخت هزینه کلان در یک کافه محلی نیست. پخت و پز سرد آسان است – به شرطی که 16 ساعت صبر کنید – به شرط آنکه چند مرحله اصلی را دنبال کنید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

پخت سرد

بستنی

در دستورالعمل ما از بستنی وانیلی فرانسوی استفاده می شود اما شما می توانید از هر نوع بستنی که خوب به نظر برسد استفاده کنید. برای کمی کافئین با بستنی قهوه همراه شوید یا گیلاس ، نعناع یا شکلات را امتحان کنید. و اگر لبنیات نمی خورید ، می توانید بستنی نارگیل یا جایگزین دیگری را جایگزین کنید.

Cold Brew Cafe
اعتبار تصویر: آفریقای جدید ، Shutterstock

تاپینگ

اگر در حس و حال یک دسر عالی هستید ، چرا شیرینی های شیرین مورد علاقه خود را اضافه نکنید؟ از میوه گرفته تا شیر داغ ، تزیینات بسیار خوشمزه روی بستنی بستنی شما خوشمزه خواهند بود. فراموش نکنید که پودر اسپرسو خانگی یا دانه های اسپرسو روکش شکلات بپاشید!

جدا کننده 3

نتیجه

اکنون شما می دانید که چگونه خوشمزه ترین دسر را برای تابستان درست کنید! امیدواریم این دستور بستنی نوشیدنی سرد را به اندازه ما دوست داشته باشید. ساخت آن بسیار آسان است و سلیقه ها شما را متحیر می کند. برای یک غذای واقعاً تازه کننده آماده شوید!

همچنین مشاهده کنید:


تصویر پیشنهادی: asife ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *