دستورالعمل تازه کننده قهوه یخ AeroPress (مراحل آسان)

هوادهی با نوشیدنی سرد

AeroPress نوعی آبجو قابل حمل و سبک است که فنجان های قهوه غلیظ و خوشمزه تولید می کند. اما هنگامی که هوا گرم است ، ممکن است شما بخواهید کمی با طراوت تر باشید.

به راحتی می توانید قهوه AeroPress را با استفاده از یخ و ظرف شیشه ای به قهوه یخی AeroPress تبدیل کنید. در اینجا یک فرآیند ساده ، به علاوه برخی نکات جالب در مورد طعم و مزه وجود دارد!

جدا کننده 4

پرس هوا با نوشیدنی سرد

قهوه یخ زده AeroPress

تهیه مستقیم قهوه AeroPress روی یخ می تواند به سرعت یک نوشیدنی گرم را به یک نوشابه تبدیل کند. قهوه پیچیده خود را با یخ تکان دهید تا به طور شگفت آور سریع خنک شود. سپس طعم دهنده های مورد علاقه خود را اضافه کنید!

زمان آماده شدن 4 دقایق

زمان آماده سازی 3 دقایق

کل زمان 7 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 1 نوشیدنی (ها)

کالری 10 کیلو کالری

دستورالعمل ها

  • آب صاف شده خود را به جوش آورده و قهوه خود را آسیاب کنید. شما می خواهید آب را در دمای 200 درجه فارنهایت ، درست زیر جوش بگذارید. لوبیا با بافت ریز متوسط ​​بهترین است.

  • AeroPress خود را تنظیم کنید. فیلتر کاغذ را بشویید و درپوش فیلتر را به محفظه پخت و پز AeroPress متصل کنید.

  • یخ را به شیشه خود اضافه کنید. ما دوست داریم از مکعب های قهوه یخ زده برای یک نوشیدنی قوی استفاده کنیم ، اما به جای آن می توانید از یخ ساده استفاده کنید. سپس AeroPress را روی آن قرار دهید و درپوش فیلتر را در پایین قرار دهید. محلول قهوه خود را درون آبجو بریزید و به آرامی ضربه بزنید تا تخت خواب یکنواخت شود.

  • یک اونس آب را روی یک پایه دایره و ملایم بریزید. اجازه دهید قهوه حدود 30 ثانیه شکوفا شود.

  • باقیمانده آب را با دقت بریزید ، اطمینان حاصل کنید که آن را به طور یکنواخت روی قهوه پخش کنید. قطعات خیس را در حالی که جوش می آیند هم بزنید. بگذارید قهوه دو دقیقه خلل شود.

  • پیستون را وصل کنید و قهوه را از طریق فیلتر فشار دهید تا زمانی که صدای خش خش بگیرید. سپس AeroPress را حذف کنید.

  • درب ظرف را بگذارید و آن را خوب تکان دهید تا قهوه خوب خنک شود. سپس قهوه یخ زده AeroPress را در فنجان بلند خود بریزید. اگر می خواهید شیر ، شکر یا طعم های دیگر اضافه کنید!

تغذیه

کالری: 10کیلو کالری

کلمه کلیدی AeroPress ، قهوه یخ AeroPress

جدا کننده 4

نکات آشپزی

آیا آماده شروع آشپزی هستید؟ در اینجا چند نکته مفید آورده شده است:

تکه های یخ قهوه

ما دوست داریم از مکعب های سرد قهوه در هر نوشیدنی سرد قهوه استفاده کنیم زیرا به حفظ بهترین طعم ها کمک می کند. تکه های یخ منظم با ذوب شدن آب به نوشیدنی شما اضافه می کنند و نسبت قهوه به آب را گیج می کنند ، که برای گرفتن طعم عالی بسیار مهم است. اما منجمد كردن بقیه قهوه به شما این امکان را می دهد كه بهترین نتیجه را از هر دو جهان بدست آورید: یك نوشیدنی سرد قهوه بدون آب اضافی! یک سینی مکعب سرد قهوه را همیشه و بدون دردسر در فریزر نگه دارید.

تکه های یخ قهوه

ما به شما نحوه تهیه تکه های یخ از قهوه را نشان خواهیم داد ، قهوه کاملاً آماده شده شما را خنک می کند بدون اینکه طعم آن را خراب کند. این بسیار آسان و خوشمزه است ، ما تضمین می کنیم هرگز به عقب نگاه نخواهید کرد!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

مکعب یخ قهوه در یک فنجان

روش AeroPress: منظم یا معکوس؟

برای تهیه قهوه سرد می توانید از دستور العمل مورد علاقه خود در AeroPress استفاده کنید. اگر روش وارونه را ترجیح می دهید ، بروید! آزمایش با روشهای پخت و پز یکی از بهترین قسمتهای داشتن AeroPress است. قسمت مهم این دستور العمل قهوه ی AeroPress تهیه آن روی یخ است. تکان دادن قهوه و یخ در ظرف شیشه ای روند خنک سازی را تسریع می کند.

AeroPress را پیکربندی کنید

طعم های اضافی

قهوه یخ زده AeroPress به خودی خود خوشمزه است و باعث می شود تا طعم دهنده های منحصر به فرد دانه های قهوه شما نفوذ کند. اما اگر طرفدار قهوه سیاه نیستید ، چرا یک اسپری خامه خانگی یا شربت قهوه اضافه نمی کنید؟ ما همچنین دوست داریم برگ های تازه نعناع را در قهوه یخ زده خود هم بزنیم یا کمی دارچین یا زردچوبه بپاشیم.

جدا کننده 2

افکار نهایی

هنگامی که دستور ساده ما را دیدید ، می دانید که چگونه یک فنجان خوشمزه قهوه AeroPress را به سرعت درست کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک فنجان غلیظ قهوه AeroPress درست کنید و آن را با یخ تکان دهید. این نوشیدنی خنک قهوه فوق العاده شاداب و متنوع است!

بازخوانی های مرتبط:


تصویر پیشنهادی: اعتبار تصویر: Roland Tanglao ، Flickr CC 2.0 (برش خورده)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *