دستورالعمل ایتالیایی کرم قهوه با خامه شیرین (مراحل آسان)

ریختن خامه در قهوه

خامه قهوه ایتالیایی با خامه شیرین یکی از خوشمزه ترین چیزهایی است که می توانید به هر فنجان قهوه اضافه کنید. اما لازم نیست که در فروشگاه مواد غذایی به دنبال این مخلوط کن خامه ای بگردید! ما به شما طرز تهیه کرم قهوه ایتالیایی با خامه شیرین در خانه را نشان خواهیم داد. مقرون به صرفه ، تازه و سریع است و هنگامی که نتایج را امتحان کردید ، فکر می کنیم تحت تأثیر قرار بگیرید.

آیا آماده شروع آشپزی هستید؟ بیایید خامه قهوه خوشمزه درست کنیم!

جدا کننده 2

خامه قهوه ایتالیایی با خامه شیرین چیست؟

Coffee-Mate یک کرم قهوه انحطاطی به نام کرم قهوه شیرین ایتالیایی Sweet Crème می فروشد. این شرکت این کرم بدون لبنیات را به عنوان “مخلوط سه گانه و دو برابر غنی از شیر” توصیف کرده است. این کرم به یکی از محبوب ترین فرقه ها تبدیل شده است ، حتی برخی از دوستداران قهوه حتی آن را در سفرها می پوشند و دلیل آن سخت نیست. این یک افزودنی غنی ، خوشمزه و کمی شیرین به هر فنجان قهوه است!

البته ، اگر به برچسب تغذیه نگاه کنید ، ممکن است از لیست طولانی مواد تشکیل دهنده تعجب کنید. یا شاید فقط نتوانید به فروشگاه بروید. به هر دلیلی ، فکر می کنیم تهیه کرم قهوه ایتالیایی با خامه شیرین در خانه همیشه ایده خوبی است! تنها آنچه شما نیاز دارید چند ماده ساده مانند شیر و شیر تغلیظ شده شیرین شده است. چند دقیقه روی اجاق گاز خواهید بود و یک خامه تازه و خوشمزه خواهید داشت!


ریختن خامه در قهوه

خامه قهوه شیرین ایتالیایی

اگر عاشق کرم قهوه ایتالیایی با خامه شیرین هستید که می توانید آن را در فروشگاه خریداری کنید ، این دستور العمل را بیشتر دوست خواهید داشت! در عرض چند دقیقه جمع می شود و طعم آن بهتر از نمونه اصلی است – حداقل ما چنین فکر می کنیم. سعی کنید ببینید نظر شما چیست

زمان آماده شدن 3 دقایق

زمان پخت و پز 4 دقایق

کل زمان 7 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه ایتالیایی

بخشها 30 مردم

کالری 25 کیلو کالری

عناصر

  • 2 فنجان ها شیر 16 اونس
  • 1 من میتوانم شیر تغلیظ شده شیرین 14 اونس
  • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
  • 1 قاشق چایخوری عصاره بادام

دستورالعمل ها

  • شیر و شیر تغلیظ شده شیرین شده را در یک قابلمه متوسط ​​ترکیب کنید.

  • اجازه دهید مخلوط روی حرارت متوسط ​​بپزد و مرتباً هم بزنید. هنگامی که شیر شروع به بخار دادن کرد ، اجاق گاز را خاموش کنید.

  • عصاره وانیل و بادام را مخلوط کنید. اجازه دهید خامه کاملاً سرد شود.

  • خامه قهوه ایتالیایی خود را با خامه شیرین بسته به تاریخ انقضا شیر ، حداکثر تا 2 هفته در یک ظرف ضد هوای نگه دارید. لذت بردن!

تغذیه

کالری: 25کیلو کالری

کلمه کلیدی خامه قهوه ایتالیایی با خامه شیرین

جدا کننده 3

نکات و تغییرات برای دستور العمل ها

آیا کنجکاو هستید که چگونه این دستورالعمل کرم را تغییر دهید؟ در اینجا نکات سریع ما وجود دارد:

انواع شیر

ما دوست داریم در این دستورالعمل از شیر معمولی و شیر تغلیظ شده شیرین کنسرو شده استفاده کنیم. می توانید از هر نوع شیر که در دست دارید استفاده کنید ، از جمله گزینه های دیگری مانند شیر بادام یا شیر نارگیل. شیر تازه ندارید؟ همیشه می توانید از یک جعبه شیر تبخیری استفاده کنید. اگر کرم غنی تری می خواهید ، می توانید از کرم مایع به جای شیر استفاده کنید ، اما به خاطر داشته باشید که این باعث افزایش کالری می شود.

خامه قهوه با دارچین
اعتبار تصویر: Africa Studio ، Shutterstock

طعم های اضافی

ساده ترین راه برای افزودن طعم های مختلف به خامه قهوه ، بعد از برداشتن شیر از روی حرارت است. شما می توانید عصاره وانیل و عصاره بادام را همانطور که در دستورالعمل خود اضافه می کنیم اضافه کنید یا می توانید عصاره دیگری را که دوست دارید اضافه کنید. عصاره های نعنا و فندق به ویژه گزینه های خوشمزه ای هستند. همچنین می توانید ادویه هایی مانند دارچین یا هل را برای کرم زمستانی مخلوط کنید.

تقسیم کننده 5

افکار نهایی

در اینجا این است: یک دستورالعمل آسان برای کرم قهوه ایتالیایی خانگی با خامه شیرین. این کرم غنی و صاف فقط نوعی شیرینی و ترکیبی خوشمزه از وانیل و بادام دارد. برای یک صبح آسان و خوشمزه یک دسته را در یخچال نگهداری کنید!

همچنین مشاهده کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *