داستان شگفت انگیز آووکادو لاته (به علاوه دستور العمل!)

شیر آووکادو

اگر حدود چهار سال پیش در دنیای گرایش های اینترنتی غرق شده باشید ، ممکن است چیزی کمی غیر معمول دیده باشید: لاته آووکادو. داستان غافلگیرکننده پشت این نوشیدنی چیست و چرا جعلی است؟ ما همه چیزهایی را که باید در مورد سبزیجات سبز خامه ای و نوشیدنی مورد علاقه خود بدانید به شما ارائه خواهیم داد!

شاید لاته آووکادو واقعی نبوده است ، اما یک نوشیدنی اسپرسوی خامه ای در پیش است که می خواهید آن را امتحان کنید! برای یادگیری در مورد لاته آووکادو (بنام نوازش آوولاتی) به خواندن ادامه دهید و دستورالعملی برای نسخه واقعی ، میلک شیک غنی از آووکادو و قهوه پیدا کنید.

جدا کننده 4

شیدایی لاته آووکادو

این ماجرا از سال 2017 شروع شد ، وقتی یک باریستا در کافه ترومن در ملبورن یک فیلم کوتاه در اینستاگرام منتشر کرد. در این ویدئو ، او هنر لاته را روی عکس تازه بارگیری شده از اسپرسو انجام داد. محتوای خیلی تعجب آور نیست ، درسته؟ تعجب در ظرفی بود که وی استفاده کرد: او به جای یک فنجان اسپرسو یا لاته ، این لاته را در پوسته آووکادو درست کرد.

همانطور که همه می دانند ، هیپسترها تقریباً به همان اندازه که آووکادو را دوست دارند ، کافه های موج سوم را دوست دارند. احتمالاً به همین دلیل است که این ویدئو خیلی سریع ویروسی شده است و به سرعت هواداران متنفر را به خود جلب کرده است. تنها مشکل؟ واقعی نبود! کافه ترومن هرگز قصد فروش لاته در آووکادو و همچنین کافه های دیگر را نداشت.

یک معامله واقعی

بنابراین اوولات استرالیایی واقعی نبود ، اما ایده ترکیب آووکادو و قهوه مطمئناً درست است. Enter: نوشیدنی اندونزیایی به نام “Jus alpukat”. این نوشیدنی قهوه ترکیبی از شیر ، شیر تغلیظ شده شیرین شده و آووکادوی تازه با اسپرسوی قوی یا قهوه دم کرده است. مواد را با یخ مخلوط کنید تا یک شیک آووکادوی بسیار خامه ای و با طراوت ایجاد کنید!

میلک شیک سبز از آووکادو

لرزش شیر اسپرسو آووکادو

آیا شما آماده دستور غذا هستید؟ این نوشیدنی خامه ای و غنی از یک نوشیدنی اندونزیایی به نام Jus alpukat یا آب آووکادو نشات می گیرد. شیر ، شیر تغلیظ شده شیرین شده ، اسپرسو و آووکادو را مخلوط کنید تا یک خوراکی تابستانی غیر معمول – اما خوشمزه – ایجاد کنید.

زمان آماده سازی 5 دقایق

زمان اختلاط 4 دقایق

کل زمان 9 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی ، اندونزیایی

بخشها 2 لرزش شیر

کالری 250 کیلو کالری

تجهیزات

 • بلندر با سرعت بالا

 • 2 فنجان بزرگ

عناصر

 • ½ آووکادو بزرگ
 • 4 تصاویر اسپرسو یا 1 فنجان قهوه کاملاً دم کرده
 • ¼ جام شیر تغلیظ شده شیرین
 • ¼ جام شیر
 • 2 فنجان ها تکه های یخ قهوه یا یخ ساده
 • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • شربت شکلات اختیاری
 • با شکر قهوه ای بپاشید اختیاری

دستورالعمل ها

 • 4 عکس اسپرسو بارگیری کنید یا 1 فنجان قهوه غلیظ درست کنید. سپس قهوه یا اسپرسو خنک می شود.

 • آووکادو را در مخلوط کن خود خراشیده و مواد باقی مانده را به جز تزیینات اضافه کنید.

 • روی سطح بالا مخلوط کنید تا کاملا مخلوط شود.

 • لرزش شیر را بین دو لیوان تقسیم کنید. کمی شربت شکلات بریزید یا در صورت تمایل شکر قهوه ای بپاشید. از نوشیدنی غیر معمول قهوه آووکادو خود لذت ببرید!

یادداشت

ما دوست داریم از مکعب های قهوه در این دستورالعمل استفاده کنیم زیرا آنها نوشیدنی خوشمزه تری با طعم اضافه شده قهوه تولید می کنند. چند وقت پیش فقط یک سینی از قهوه را فریز کنید!

تغذیه

کالری: 250کیلو کالری

کلمه کلیدی قهوه آووکادو ، لاته آووکادو ، میلک شیک آووکادو ، جوس آلپوکت

جدا کننده 2

افکار نهایی

آووکادو لاته ممکن است فقط یک ویدیوی اینستاگرامی باشد که ویروسی شده است ، اما داستان مخلوط کردن آووکادو در قهوه به سال 2017 برمی گردد. در کشور جزیره اندونزی یک دستورالعمل خاص خوشمزه را جستجو کنید که شامل آووکادو ، شیر تغلیظ شده شیرین و شاید یک خط تیره باشد شربت شکلات امیدواریم از این سفر سریع و رمز و راز اجتناب از آن لذت برده باشید – و فراموش نکنید که شیرمحرک Jus alpukat را که کاملاً خوشمزه است ، امتحان کنید!

بازخوانی های مرتبط:


تصویر پیشنهادی: iPrach ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *