خلاصه قهوه اخبار ، 9 آوریل: Lavazza و Amazon ماشین قدرت هوشمندی را با الکسا ایجاد می کنند ، Costa به ژاپن می رود و داستان های دیگر

هر جمعه ، Perfect Daily Grind بهترین اخبار مربوط به هفته گذشته در صنعت قهوه را گردآوری می کند. در اینجا داستان های این هفته وجود دارد.

  • دوشنبه ، 5 آوریل – قهوه Costa وارد بازار ژاپن می شود. دو فروشگاه اول قهوه Costa در توکیو و فوکوکا افتتاح شده اند و فروشگاه دوم طیف محدودی از نوشیدنی ها را ارائه می دهد. قیمت دو توت فرنگی Iced Latte و Chocolate Cookie Iced Latte 680 ین (6.18 دلار) است.
  • سه شنبه ، 6 آوریل – خانواده Straus Creamery مجموعه Organic Barista Milk را ایجاد می کنند. این خط که اخیراً راه اندازی شده است شامل شیرهایی با چهار سطح چربی مختلف است که به ویژه برای متخصصان قهوه و آشپزی ایجاد شده است. شیر تا زمانی که چربی به طور مساوی پراکنده شود ، کمی همگن شده و یک میکرو فوم صاف و با ماندگاری طولانی تر ایجاد می کند.
  • چهارشنبه ، 7 آوریل – رئیس جمهور کلمبیا موافقت کرد 19 درصد مالیات بر ارزش افزوده برای قهوه اعمال نکند. پیش از این ، دولت کلمبیا از لغو قهوه به عنوان یک محصول اصلی برای جمعیت این کشور یاد کرده بود که باعث افزایش مالیات بر آن خواهد شد. با این حال ، رئیس جمهور ایوان دوک قول داد که از افزایش مصرف قهوه داخلی حمایت کند.
  • چهارشنبه ، 7 آوریل – بیش از 1500 نفر در مجمع مجازی تولیدکنندگان و نانوایان شرکت می کنند بیش از 1000 تولیدکننده قهوه در دو روز این رویداد شرکت کردند و بیش از 800 شرکت و سازمان با حضور حاضران در آن شرکت کردند. میهمانان علاوه بر شرکت در پانل ها و سخنرانی ها ، از شبکه های سرعت ، صفحه گسترده مجازی و غرفه ها نیز استفاده کردند. این رویداد در حال حاضر منجر به فروش قهوه سبز شده است.
  • چهارشنبه ، 7 آوریل – استارباکس ایالات متحده با کمبود بلغور جو دوسر مواجه است. ماه گذشته پس از اعلام همکاری ملی با برند بلغور جو دوسر ، برخی از فروشگاه های زنجیره قهوه در حال اتمام است. استارباکس می گوید این کمبود موقتی است.

در اینجا چند خبر از هفته های گذشته آورده شده است که ممکن است مورد توجه شما قرار بگیرند. نگاه کن

  • جمعه ، 2 آوریل – قهوه های استوا یک برنامه بازگشت را راه اندازی می کند با مشعل اما. به ازای هر قیمتی که در ماه آوریل در کافه های استوات فروخته می شود ، کباب یک دلار به صورت غیر انتفاعی به نیویورک کمک می کند. مشعل Emma از طریق تجارت و پذیرایی ، فرصت های آموزش و اشتغال را برای پناهندگان و کارگران قاچاق شده فراهم می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *