خلاصه اخبار قهوه ، 2 آوریل: برندگان جوایز SCA اعلام کردند ، CoE میزبان فنجان های مجازی و داستان های دیگر است

هر جمعه ، Perfect Daily Grind بهترین اخبار مربوط به هفته گذشته در صنعت قهوه را گردآوری می کند. در اینجا داستان های این هفته وجود دارد.

  • دوشنبه ، 29 مارس – برندگان جوایز SCA معرفی شدند. چندین برنده در این بخش برای بهترین محصول جدید وجود داشت ، از جمله قهوه Caravela برای کافه El Compás de. قهوه Onyx موفق به کسب سه جایزه از چهار جایزه طراحی قهوه شد ، در حالی که تعاونی قهوه Pachamama برای پروژه Alto Mayo Landscape Peru REDD + جایزه پایداری را از آن خود کرد.
  • دوشنبه ، 29 مارس – Mazzer آسیاب Super Jolly V Pro را راه اندازی کرد. پنجاه سال پس از عرضه اولین مدل Jolly ، سازنده ایتالیایی آسیاب Mazzer آخرین مدل را در این بازار عرضه کرده است. Super Jolly V Pro شامل یک رابط کنترل از راه دور الکترونیکی است و برای افزایش 20 درصدی بهره وری طراحی شده است.
  • سه شنبه ، 30 مارس – جام برتری در ماه های آوریل و مه میزبان دو جام مجازی خواهد بود. در 16 آوریل ، حاضران می توانند قهوه ای را که در سال 2020 توسط گواتمالا CoE ، توسط Antigua Buena Vista Y Anexos و تهیه کننده آن لوئیس پدرو زلایا آگوئر به دست آمده امتحان کنند. سپس ، از 7 تا 22 مه ، رئیس دادگستری اسکات کاناری دوره ای را برای کالیبراسیون مجازی آموزش حسی هدایت خواهد کرد.
  • پنجشنبه ، 1 آوریل – Mayorga Organics کابینت های سفارش 24/7 را توسعه می دهد. در راکویل ، محل مریلند ، مشتریان می توانند کدهای 5 رقمی را وارد کنند یا بارکدها را اسکن کنند تا سفارشات قهوه خود را دریافت کنند. هنگام ثبت سفارشات آنلاین ، مشتریان می توانند برای استفاده از سیستم وانت بار انتخاب کنند.
  • پنجشنبه ، 1 آوریل – مرکز دانش قهوه آکادمی جوانان را در انگلستان و ایتالیا راه اندازی می کند. این برنامه یک ساله شش بورس تحصیلی برای متخصصان قهوه از 18 تا 30 سال برای شرکت در جلسات آموزشی آنلاین و دارای گواهی شخصی ارائه می دهد. دوره ها موضوعاتی از جمله قهوه سبز ، بو دادن و حسی ، باریستا و مهارت های دم را پوشش می دهد.

در اینجا چند خبر از هفته های گذشته آورده شده است که ممکن است برای شما جالب باشد. نگاه کن

  • چهارشنبه ، 24 مارس – Caffe Luxxe “قهوه اصلی کامبوچا” را ایجاد می کند. برای پخت و پز در لس آنجلس از مخلوط Montenero Blend و همچنین فرهنگ کامبوچا و شکر قهوه ای خام برای ایجاد نوشیدنی استفاده می شود. طعم دهنده های موجود شامل اصلی ، کولا ، گیلاس سیاه و وانیل است.
  • جمعه ، 26 مارس – قهوه Peet’s یک ساندویچ کامل گیاهی را برای صبحانه راه اندازی می کند. ساندویچ “All Plant-based” شامل سوسیس “فراتر از گوشت” ، “YASTKO Egg” و پنیر بدون لبنیات روی نان شیرینی است. زنجیره قهوه آمریکایی همچنین شیر جو دو سر را ارائه می دهد که در بلغور جو دوسر آنها Horchata Cold Brew و Golden Spice Cold Brew Ote Latte استفاده می شود.
  • شنبه ، 27 مارس – ویتنام کاهش تقاضا برای قهوه را اعلام کرد. هفته گذشته قیمت هر کیلوگرم افزایش یافت ، اما انتظار می رود مسدود شدن کانال سوئز تاخیر قابل توجهی در قهوه روبوستا در اروپا ایجاد کند. انتظار می رود با شروع ماه رمضان از اواسط ماه آوریل ، تقاضا افزایش یابد.
  • یکشنبه ، 28 مارس – فرمول 1 با یک قهوه درایو برای یک قرارداد چند ساله شریک است. این شرکت در کلرادو تأمین کننده رسمی مسابقات بین المللی اتومبیلرانی خواهد بود. این مشارکت همچنین طیف وسیعی از محصولات مارک دار را که به صورت آنلاین و فروشگاه های مواد غذایی در سراسر جهان فروخته می شوند ، راه اندازی خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *