جویدن تکه های قهوه: آنچه باید بدانید

مکعب های قهوه

بسیاری از ما معتاد به قهوه Gilmore Girl هستیم. به عبارت دیگر ، در صورت موفقیت ، آن را در یک لیوان ، در وان حمام یا حتی در IV استفاده می کنیم. با این حال ، ما هرگز به نوشیدن یا خوردن قهوه خود در یک مکعب جویدن قهوه فکر نکرده ایم.

بله ، جویدن تکه های قهوه ، این چیزی است. بنابراین صبح برای خوردن چند فنجان قهوه نیاز دارید؟ یکی؟ دو؟ چند فنجان قهوه در روز می نوشید؟ دو؟ شش؟ هشت؟ شاید کل دادگاه؟

پاسخ شما به سوالات فوق هرچه باشد ، هیچکس نمی تواند انکار کند که برای معتادان به قهوه ، قهوه بخش مهمی از زندگی ما است. اما اگر بتوانیم فقط با جویدن یک حبه قهوه با کافئین مقابله کنیم؟ آیا ما؟ در مقاله زیر ما آنچه را که در مورد جویدن حباب قهوه می دانیم به شما خواهیم گفت و سپس به شما اجازه می دهیم تصمیم بگیرید که آیا آنها انتخاب مناسبی برای سبک زندگی شما هستند.

جدا کننده 3

محصول

ایده جویدن حبه های قهوه ساده است. به جای قرار دادن قهوه در فنجان و نوشیدن آن ، وقتی احساس می کنید که نیاز به افزایش کافئین دارید ، مکعب ها را در جیب خود قرار دهید تا بجوید. در بیشتر موارد ، هر مکعب حاوی کافئین به ارزش 50 میلی گرم است و اغلب در بسته های 4 تایی موجود است ، که در ترجمه ممکن است دو فنجان قهوه باشد.

اکثر آنها در سه طعم مختلف ، موکا ، خالص قطره ای و لاته موجود هستند. البته طعم و مزه آن بستگی به این دارد که مکعب های قهوه خود را از کجا تهیه می کنید و مارکی که خریداری می کنید. قیمت نیز بسته به اندازه خرید ، مارک و محل خرید جعبه متفاوت خواهد بود.

بسته تاول آب نبات های قهوه Kopiko

مزه

طعم آن بستگی به طعم و مزه ای که خریداری می کنید دارد ، اما همه مکعب ها طعم قوی دارند. چه به صورت لاته ، موکا یا قطره ای خالص باشد ، می توانید انتظار داشته باشید که قوی باشد. اگر مشکلی در جویدن قهوه در صبح ندارید ، مکعب ها می توانند عجله شما باشند.

با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که این کافئین فقط برای بسیاری از ما که به قهوه معتاد هستیم ، نیست. در عوض ، این مربوط به مراسم آن فنجان قهوه برای صبح اول است یا رفتن به کافه محلی برای بیرون رفتن با دوستان برای خوردن آن فنجان جو.

تاثیرات

به نظر می رسد این مکعب ها انرژی لازم را از یک فنجان قهوه خوب به شما می دهند. اگر بعد از ظهر پشت میز خود نشسته اید و احساس می کنید که بعد از ظهر در حال تخلیه است ، بدون شک کافئین حاصل از این مکعب های قهوه جویدنی از آن مراقبت می کند. تأثیر کافئین بلافاصله شروع می شود ، که اگر بسیار خسته باشید خوب است.

مزایا

اگرچه برای اکثر ما مانند یک فنجان قهوه نیست ، اما جویدن حبه های قهوه فواید زیادی دارد. آنها این نیاز برای انفجار سریع کافئین و انرژی و همچنین سفر آسان را برآورده می کنند. اگر در یک سفر یک روزه هستید و نمی خواهید در یک شهر عجیب یک فنجان قهوه بخورید ، این مکعب ها عالی عمل می کنند. این مکعب ها مانند قهوه دندان های شما را لکه دار نمی کنند ، که برای بسیاری از افراد مزیت بزرگی است. آنها همچنین بسیار ارزان تر از بازدید منظم از Starbucks محلی هستند.

در پایان ، نظر ما در مورد جویدن حباب قهوه این است که اگر عجله دارید یا بعد از ظهر جمعه پشت میز کار خود می مانید و به شدت به کافئین نیاز دارید ، بسیار عالی هستند. با این حال ، به نظر حقیر ، هیچ چیز نمی تواند در برابر بوی خوش و طعم جسورانه یک فنجان قهوه دم کرده مقاومت کند. آیا جویدن حبه های قهوه را امتحان کرده اید؟


تصویر توصیه شده: استخدام Arif ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *