بررسی واکا! قهوه فوری در سطح تخصصی

Little Coffee Place توسط خوانندگان نگهداری می شود. وقتی از طریق پیوندهای سایت ما خرید می کنید ، می توانیم کمیسیون شریک را بدست آوریم.

قهوه فوری واکا را مخلوط می کند

همه حداقل یک بار قهوه فوری را امتحان کرده اند. به راحتی قابل دسترسی است ، حتی در همه جا فراگیر و قابل دسترسی است. چه ما هنوز آن را بنوشیم و چه به قهوه ساییده تبدیل شده ایم ، قهوه فوری از شهرت بالایی برخوردار نیست. باید اذعان کرد که شرکت های تولید قهوه تمایل دارند از ته دانه های قهوه در بشکه برای پیشنهادات فوری قهوه خود استفاده کنند. این می تواند دلیل مستقیم پروفایل طعم سوخته و بی مزه بسیاری از قهوه های فوری باشد.

اما آیا باید چنین باشد؟

شاید این همان چیزی باشد که دیوید کووالوسکی هنگام تأسیس قهوه واکا فکر کرد. چرا باید قهوه فوری را تقریباً یکی از محصولات جانبی قهوه مناسب دانست؟

چرا نمی تواند به خوبی بهترین دم کرده قهوه مزه کند؟

مأموریت قهوه واکا این است که “به مردم کمک کند در هر کجا که هستند راحت تر از قهوه لذت ببرند.” و برای لذت بردن از آن ، باید خوب باشد. برای این کار باید از غلات عالی استفاده شود.

تخصصی

مخلوط های قهوه واکا

قهوه واکا 3 منبع مختلف قهوه را به عنوان قهوه فوری منتشر کرده است: کلمبیا ، هند و کلمبیا بدون کافئین. هر کدام در گزینه های مختلف خرید موجود است. آنها جعبه های بزرگ با 8 بسته ، یک بسته کوچکتر با 3 جعبه دارند. آنها همچنین در کیسه های 3.5 و 8 اونسی موجود هستند.

شاید بدانید که قهوه تخصصی در مورد دوام و قابلیت ردیابی قهوه جدی است. درمان دقیق قهوه مهم ، حتی حیاتی تلقی می شود.

این گیاه با احترام به محیط زیست و کشاورزانی که در مزارع کار می کنند ، پرورش داده می شود. فقط اگر کل زنجیره تولید پایدار ، قابل احترام و قابل ردیابی باشد ، قهوه می تواند در سطح ویژه ای به قهوه تبدیل شود.

قهوه واکا این اصول را نادیده نمی گیرد.

از بسته بندی ، تقریباً به طور کامل قابل بازیافت ، تا گواهینامه های Fair Trade و Organic آینده. اینها دلیل خوبی بر تلاش قهوه واکا برای سازگار بودن با محیط زیست است. آنها همچنین دستمزد عادلانه ای به کارگرانی که در تولید دانه های قهوه خوشمزه استفاده می کنند پرداخت می کنند.

اصلی ترین نیازهای ویژه قهوه توسط قهوه Waka تأمین می شود.

و اگر این کافی نبود ، 4٪ از سود هر خرید قهوه واکا به خیریه اختصاص می یابد. موسسه خیریه این سازمان: آب برای دریافت بحران آب در کشورهای فقیرتر و جلوگیری از تبدیل شدن آن به یک مشکل بزرگتر ، به عنوان دریافت کننده کلیه کمک های مالی انتخاب شده است.

سطح دانه های قهوه تنها تفاوت نیست. روند تهیه قهوه فوری نیز متفاوت است. قول اصلی قهوه واکا این است که قهوه را بدون لطمه زدن به طعم به راحتی در هر مکان در دسترس قرار دهید. برای رسیدن به این هدف ، استفاده از قهوه با کیفیت بالاتر فقط برای عالی شدن طعم قهوه فوری کافی نیست. یک فرآیند منحصر به فرد توسط قهوه واکا برای حفظ طعم دهنده دانه ها استفاده می شود.

قهوه فوری معمولاً از قبل تهیه می شود و سپس سانتریفیوژ می شود (با سرعت بالا چرخانده می شود تا تمام آب آن خارج شود) یا تا زمان تبخیر شدن آب ، گرم می شود. استفاده از گرما بر قهوه ای که از قبل دم کرده است ، به طور حتم باعث ادامه روند استخراج آن می شود ، که باعث تلخی و “مصرف” آن می شود.

این مانند گرم کردن مجدد قهوه است که دیروز درست کردید: هرگز طعم آن بهتر از زمان تازه بودن نخواهد بود.

قهوه واکا از هیچ یک از این روش ها برای تهیه قهوه فوری استفاده نمی کند. در عوض ، قهوه ابتدا منجمد می شود ، بنابراین طعم ها و رایحه های بیشتری حفظ می شود. دانه های یخ زده توسط بسته بندی خلا vac بسته بندی می شوند. این امر منجر به تصعید قهوه یخ زده می شود ، که باعث می شود یخ موجود در آن بدون عبور از حالت مایع بخار بخورد. با این کار از استخراج مجدد قهوه جلوگیری می شود و تلخی و اسیدی بودن فرآیندهای گرمایی را کاهش می دهد. فرآیند انجماد خشک برای قهوه فوری دومین عنصر اصلی طعم عالی واکا است.

عنصر سوم: قهوه خالص. برخلاف سایر شرکت های تولید قهوه فوری ، قهوه Waka به سادگی یک قهوه است ، بدون مواد افزودنی یا مواد پرکننده برای رنگ و حجم. به راحتی می توانید تصور کنید که طعم 100٪ قهوه بهتر از قهوه محلول رقیق است.

پروفیل های معطر

حالا که فکر واضح تری از دلیل طعم و مزه فوری قهوه واکا دارید ، بیایید طعم ها را بررسی کنیم.

طعم 3 پیشنهاد مختلف چگونه است؟

قهوه فوری کیفیت قهوه Waka ، کلمبیایی

قهوه واکا قهوه فوری با کیفیت ، کلمبیایی ، متوسط ​​بو داده  100٪ عربیکا ، لیوفیلیزه ، 8 بسته در هر وعده  ما فوری را برمی گردانیم

مخلوط کلمبیایی گزینه کلاسیک برای هر نوشیدنی قهوه است. این یک قهوه فوری نرم و کاملاً متعادل است و از میزان شیرینی و تلخی مناسب برای خوشمزه شدن همه برخوردار است. قهوه کلمبیایی به لطافت و تعادل مشهور است ، هر دو با وفاداری در قهوه کلمبیایی واکا بازسازی می شوند.

اگر مطمئن نیستید که چه قهوه ای فوری بخرید ، قهوه Waka Colombian شما را گول نمی زند.

قهوه واکا بدون کافئین ، قهوه فوری ، کلمبیایی

قهوه وکا بدون کافئین ، قهوه فوری فوری ، کلمبیایی ، رست متوسط ​​|  100٪ عربیکا ، لیوفیلیزه  آب اضافه کنید ، آب بدهید (قهوه کلمبیایی بدون کافئین ، 8 وعده)

به همین ترتیب ، ترکیب بدون قهوه کلمبیایی طعم متعادل نسخه کافئین را حفظ می کند. صاف و شیرین به دلیل کمبود کافئین ، برخی از رایحه های مرکبات را می توان بهتر از نسخه طبیعی تشخیص داد.

در مورد قهوه بدون کافئین فوری ، به سختی چیزی بهتر از این در بازار وجود دارد.

قهوه واکا قهوه فوری با کیفیت ، هندی

قهوه واکا قهوه فوری با کیفیت ، هندی ، کمی بو داده  100٪ عربیکا ، لیوفیلیزه ، 8 بسته در هر وعده  ما فوری را برمی گردانیم

ترکیب هندی یک انتخاب جذاب است. قهوه هندی معمولاً اندامی پرتر ، و کمی طعم دهنده های شدیدتری نسبت به ترکیبات کلمبیایی دارد. با این وجود ، این قهوه فوری برای اینکه بیشترین طعم ها را حفظ کند و آنها را در آخرین فنجان بهبود بخشد ، کمی تفت داده شد.

نتیجه؟ قهوه شکلاتی و فندقی با اسیدیته بسیار کم. این یک پایان تمیز تولید می کند که باعث می شود آن به طور شگفت انگیزی برای طرفداران قهوه شدید و نوشیدنی های سبک چای جذاب باشد. Waka Coffee Indian یک قهوه فوری عالی است که نت های خوب و سیری را با هم ترکیب می کند.

برای شما که اغلب قهوه فوری خریداری می کنید ، گزینه ای پیش روی شماست. با قهوه Waka می توانید در برنامه آنها مشترک شوید و بسته قهوه فوری تازه خود را هر ماه دریافت کنید. راحتی فراموش نشدن سفارش با هر بار کمبود قهوه ، مزیت اقتصادی 20٪ تخفیف را به همراه دارد.

با این حال ، تصمیم دارید قهوه بخرید ، تهیه آن بدون دردسر است. یکی از اصلی ترین مزایای قهوه فوری سهولت دم کشیدن قهوه محلول در هر مکانی است.

محلول قهوه واکا نیز از این قاعده مستثنی نیست.

فقط محتوای یک بسته را در هر وعده بریزید یا 1-2 کیک قاشق چای خوری از کیسه بزرگتر اندازه بگیرید و حدود 8-10 اونس آب تقریباً در حال جوش اضافه کنید. کمی هم بزنید ، حداقل 15 ثانیه صبر کنید تا قهوه جا بیفتد و لذت ببرید. راحت تر نمی شود

این یکی از اصلی ترین مزایای نوشیدن قهوه فوری است: تهیه آن آسان و در هر کجا موجود است.

واکا قهوه به لطف کمک مالی 4 درصدی از هر خرید خیریه ، چند مزیت دیگر مانند بهبود طعم ، انعطاف پذیری عالی و کمک به جهان در جلوگیری از بحران چشمگیر آب اضافه می کند.

اما این تنها مزیت ها نیست.

تمیز کردن قهوه فوری نیز تقریباً فوری انجام می شود. فقط باید قاشق و لیوانی را که نوشید ، تمیز کنید و تمام. آب کمتر ، صابون کمتر و زمان کمتری. با توجه به اینکه تمام بسته بندی های قهوه واکا سازگارتر با محیط زیست است ، شما بیش از حداقل مورد نیاز برای نوشیدن قهوه ، ضایعات اضافی کمی ایجاد خواهید کرد یا هیچ گونه زائد ایجاد نمی کنید.

اشتراک قهوه

و با این حال راحت تر می شود! ما مدل اشتراک ارائه شده توسط قهوه واکا را نقل کردیم. این کار نه تنها سه ماهه گرفتن قهوه را آسان می کند بلکه باعث صرفه جویی در هزینه شما نیز می شود. قیمت ها در هر وعده حدود 1.2-1.5 دلار است ، در حالی که در اکثر زنجیره های دم کش سیاه و سفید به طور متوسط ​​حدود 2 دلار است.

کیسه بزرگ قهوه فوری قهوه واکا حتی ارزان تر است و قیمت هر وعده با کیسه کوچک در حدود 0.71 دلار و برای کیسه بزرگ 0.49 دلار قیمت دارد. با انتخاب گزینه اشتراک فوق العاده ارزان و حتی بیشتر است.

در نهایت ، قهوه Waka به شما قهوه فوری بهتر ، بسته بندی با دوام ، مناسب برای زمین و امور اقتصادی شما ارائه می دهد.

تطبیق پذیری تهیه قهوه فوری با قابلیت تهیه حداکثر در هر جایی ، حتی ایجاد آهک سرد در حین حرکت ، حفظ شده است.

تلاش های این شرکت برای تهیه قهوه فوری با کیفیت ، هم پایدار ، هم سازگار با محیط زیست و هم ارزان قیمت قابل ستایش است و جای تقدیر ما را دارد. اگر در مصرف قهوه فوری دقت کرده اید ، قهوه Waka را امتحان کنید!

تفاوت شما را شگفت زده خواهد کرد!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *