انجمن مجازی برای تولیدکنندگان و پخت و پز 2021 در عمق: به روزرسانی های بلندگو و جزئیات بیشتر

PRF مجازی اکنون فقط چند روز است. بر 5 و 6 آوریل، ذینفعان از سراسر بخش قهوه در این رویداد گرد هم می آیند تا رهبران صنعت را تماشا کنند ، سخنرانی کنند ، به گفتگوهای پانل بصیرت گوش دهند و با متخصصان قهوه ارتباط برقرار کنند.

این رویداد میزبان بستر مدرن Airmeet خواهد بود و اولین باری است که در بخش قهوه استفاده می شود. وی ضمن بحث درباره فرصت های جدید بازار ، به چالش های واقعی بخش قهوه پرداخته و به نوآوری های تجاری در سراسر زنجیره تامین نگاه خواهد کرد.

با این حال ، از زمان انتشار لیست سخنرانان و پانل های ما در PRF مجازی در ماه گذشته ، چندین مورد جدید دیگر اعلام شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد سخنرانان و سخنرانان ارائه شده ، در ادامه بخوانید.

آخرین فرصت برای تهیه بلیط های مجازی خود برای PRF اینجا!!

بازدید از PRF مجازی

در زمان نوشتن مقاله ، 1067 بلیط PRF مجازی فروخته شده است که بیش از این است 90٪ از کل توزیع بلیط برای این رویداد. برای خرید بلیط ، اینجا را کلیک کنید

برای تولیدکنندگان ، PRF مجازی فرصتی واقعی برای ارتباط با خریداران قهوه سبز و ایجاد روابط تجاری سالم و پایدار فراهم می کند.

همراه با سخنرانی ها ، پانل ها و سمینارها ، بستر Airmeet تعدادی از فرصت های شبکه را ارائه می دهد. در لابی ، تولیدکنندگان می توانند به دنبال خریداران قهوه سبز بگردند و برای آنها پیام خصوصی بفرستند یا به میزهای مجازی بپیوندند تا با متخصصان دیگر ملاقات کنند و در گفتگو مشارکت کنند.

تولیدکنندگانی که می خواهند در PRF مجازی به شبکه متصل شوند باید این راهنما را مرور کنند.

برای تفت دادن قهوه ، PRF مجازی بستری برای تعامل با تولیدکنندگان از سراسر جهان و همچنین با واردکنندگان ، صادر کنندگان و سایر رهبران صنعت خواهد بود. این فرصت به نانوایان کمک می کند تا با تولیدکنندگان از سراسر هندوراس و فراتر از آن دیدار کنند.

این تولیدکنندگان از مزارع با اندازه های مختلف در تعدادی از مناطق تولیدی خواهند آمد. این بدان معنی است که PRF مجازی یک فرصت عالی برای یافتن چیز جدید و همچنین فرصتی برای شبکه سازی و اشتراک دانش در طول زنجیره تأمین است.

به روزرسانی ها: سخنرانان و شرکت کنندگان جدید در PRF مجازی

در چند هفته گذشته تعداد جدیدی به دامنه PRF مجازی اضافه شده است. آن ها هستند:

 • FOB در مقابل قیمت Farmgate: کشاورزی که قهوه شما را پرورش می دهد چقدر می پردازد؟ یافتن پاسخی برای این س seemال به ظاهر ساده یک چالش است. در حقیقت آنقدر چالش برانگیز است که اکثر کافه ها و غذاهای مخصوص قهوه جواب نمی دانند. این یک نگرانی اساسی است. آیا با پرداخت قیمت های بالاتر ، آیا هر یک از اینها به دست کشاورزان می رسد؟ آیا ما از تولید پایدار حمایت می کنیم؟
  • اعضای فعلی این بحث ها ، سام مک کوئیگ (قهوه اصلی) و استفان بانیستر (آزمایشگاه شرکت کوندسا) ، با اضافه شدن های دیگر مایرا اورلانا پاول و ماریتزا میدنس پیوست می شوند.
  • مایرا قهوه Catracha را به عنوان وسیله ای برای اتصال خریداران تخصص با کشاورزان در جامعه خود در سانتا النا ، هندوراس تاسیس کرد. از زمان تاسیس ، Catracha به صادرات ، سازمان های غیرانتفاعی و ابتکارات جامعه تبدیل شده است.
  • ماریتسا مدیر شرکت قهوه هایلند و بنیانگذار رئیس هندوراس اتحاد بین المللی قهوه زنان است. او کار خود را وقف تأکید بر ارزش تولیدکنندگان زن کرده است و به آنها اجازه می دهد قیمت های بهتر و استانداردهای زندگی بالاتری داشته باشند.
 • چین: بازار قهوه در حال ظهور: چین چهارمین کشور بزرگ روی زمین است و بیشترین جمعیت را در جهان دارد ، اما همچنین یکی از کمترین میزان مصرف قهوه را دارد. شهروندان به طور متوسط ​​فقط یک لیوان در سال مصرف می کنند. اگرچه ممکن است امیدوار کننده به نظر نرسد ، اما میزان مصرف قهوه در چین سالانه 30٪ در مقایسه با نرخ بین المللی 2٪ در حال افزایش است. برای تولیدکنندگان و نانوایانی که می خواهند وارد یک بازار دست نخورده شوند ، این یک پتانسیل خارق العاده است.
  • بحث کنندگان فعلی ناتالیا لی (قهوه ابتکار) و لوئیس هاردینگ (تبادل قهوه) با اضافه شدن برایان کلارک به جمع جدید اضافه می شوند.
  • برایان صاحب مجری کافه Wandering Moose and Legacy Coffee است. وی 12 سال از فعالیت 20 ساله قهوه خود را در چین گذرانده است و یک مربی مجاز و مجاز کلاس Q است.
 • کمتر است: تولید کم قهوه با کیفیت بالا: این سخنرانی توسط Joao Matos ، تولید مقیاس کوچک قهوه با کیفیت بالا را مورد بررسی قرار خواهد داد که آیا این مدل تخصصی برای تولیدکنندگان پایدار است یا خیر.
  • Joao Mattos سخنگوی جدید PRF و هماهنگ کننده شبکه قهوه کارائیب برای تولید کنندگان کوچک و کارگران تجارت عادلانه (CLAC) است.

عمیق PRF مجازی: بحث و گفتگوهای میزگردی

آشنایی با بخش قهوه در هندوراس (فرانسیسکو اردونز)

Francisco Ordones رئیس موسسه قهوه هندوراس (IHCAFE) است. IHCAFE اصلی ترین نهاد تحقیقاتی و نظارتی برای تولیدکنندگان قهوه در هندوراس است. ماموریت آن ترویج قهوه هندوراس ، دستیابی به برتری در کل زنجیره تامین قهوه کشت و صنعت در کشور و ارائه نتایج بهتر و پایدارتر برای تولیدکنندگان قهوه در هندوراس است.

برای دستیابی به این مأموریت ، IHCAFE با دولت در زمینه سیاست قهوه همکاری می کند ، از تولیدکنندگان برای بهبود درآمد خود از طریق روش های مختلف حمایت می کند و از تحقیقات کشاورزی دفاع می کند.

به عنوان رئیس حامی کشور میزبان PRF مجازی ، فرانسیسکو سخنرانی مقدماتی در مورد 5 آوریل که در 9:15 صبح CST (8:15 صبح PDT / 10:15 صبح CDT / 11:15 صبح EDT / 4:15 صبح BST / 6:15 صبح EEST).

در سخنرانی فرانسیسکو ، مروری بر تاریخ هندوراس به عنوان یک کشور تولید کننده قهوه ، و همچنین مطالعه در مورد مناطق تولید کننده و چگونگی تغییر کشور به حاضران ارائه می شود.

تحلیل زنجیره تأمین: مقادیر معامله (مارتین مایورگا)

مارتین مایورگا پس از زندگی در چندین آمریکای مرکزی و جنوبی در دوران جوانی به ایالات متحده مهاجرت کرد. مارتین که در جوامع کشاورزی پرورش یافت ، به سرعت از فقر سیستمی که تولیدکنندگان اغلب با آن روبرو هستند آگاه شد.

در سال 1997 ، مارتین برای از بین بردن این فقر سیستمی ، Mayorga Organics را تأسیس كرد. امروزه این شرکت قهوه را تفت داده و صنایع دستی ارگانیک را در آمریکا رشد ، تأمین و توزیع می کند.

مارتین به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل Diamond Sponsor در PRF مجازی ، سخنرانی اصلی درباره زنجیره تامین قهوه را در 5 آوریل که در 11:00 صبح CST (10:00 صبح PDT / 12: 00 CDT / 13: 00 EDT / 18: 00 BST / 20: 00 EEST).

در سخنرانی مارتین کل زنجیره تأمین قهوه بررسی شده و چارچوبهای مختلف مورد استفاده برای خرید ، حمل و نقل و تجارت کالاها در آمریکا مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

PRF مجازی در تاریخ برگزار خواهد شد 5 و 6 آوریل 2021. قبل از شروع رویداد در روز دوشنبه ، بلیط خود را همین حالا تهیه کنید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد ، می توانید به وب سایت PRF اینجا ، و همچنین س asالات متداول اینجا (حامیان مالی) ، اینجا (فنی) و اینجا (شرکت کنندگان) مراجعه کنید.

سنگزنی کامل روزانه

عکسها: IHCAFE، Mayorga Organics

آیا می خواهید مقالات بیشتری از این دست را بخوانید؟ برای دریافت خبرنامه ما ثبت نام کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *