اشتراک Driftaway در مقابل قهوه: نحوه انتخاب

رانندگی در برابر اشتراک تجارت قهوه

هنگام خرید برای خدمات اشتراک عالی قهوه ، عوامل زیادی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. اینها شامل طعم دهنده های قهوه ، منشا دانه ها ، دفعات تحویل ، بسته بندی سفارشی ، گزینه های هدیه و موارد دیگر است! هر اشتراک مجموعه ای متفاوت از گزینه ها را ارائه می دهد و ده ها سرویس اشتراک در بازار وجود دارد.

اگر گزینه های خود را برای Driftaway و Trade محدود کرده اید ، تبریک می گویم! شما قبلاً بیشتر کارها را انجام داده اید و تضمین می کنید که یک کیسه عالی لوبیای لذیذ به دست می آورید. بنابراین چگونه تصمیم نهایی را می گیرید؟ ما همه چیزهایی را که باید بدانید به شما نشان خواهیم داد.

تقسیم کننده 6

همه چیز در مورد اشتراک قهوه Driftaway

اشتراک قهوه Driftaway

Driftaway یک سرویس اشتراک قهوه مستقر در سفر است که دانه های تازه و لذیذ از سراسر جهان را ارائه می دهد. با هر کیسه قهوه ، یک کارت پستال آموزنده با جزئیات مبدا ، طعم و مزه و بهترین روش تهیه دریافت می کنید.

اشتراک های Driftaway با کیت های نمونه ای با چهار نوع مختلف قهوه شروع می شوند. شما می توانید طعم دهنده های مورد علاقه قهوه خود را دریابید و محموله های آینده را متناسب با آنها سفارشی کنید. این باعث می شود که یک هدیه مخصوصاً سرگرم کننده باشد ، زیرا شما نیازی به دانستن تنظیمات دقیق قهوه دوست مورد علاقه خود ندارید.

قهوه شکفته

چیزهای زیادی در مورد Driftaway دوست ندارید ، اما اگر می خواهید برای لوبیای خود خرید کنید ، ممکن است این ترکیب ناامید کننده باشد. شما نمی توانید دانه های خاصی را سفارش دهید و هیچ آزمایش مناسبی برای کمک به شما در شناخت دنیای قهوه وجود ندارد.

حرفه ای ها

 • مجموعه چشیدن مفرح
 • طراحی شیک
 • سفارشی
 • فرصت های عالی هدیه

منفی ها

 • من نمی توانم قهوه فردی را انتخاب کنم
 • بدون آزمونهای سرگرم کننده

همه چیز در مورد اشتراک تجارت قهوه

اشتراک تجارت قهوه را مشاهده کنید

اشتراک قهوه تجارت چطور؟ تجارت بیش از 400 قهوه لذیذ از سراسر جهان را انتخاب می کند. می توانید برای هر کیسه جداگانه خرید کنید ، مرتب سازی بر اساس مواردی مانند منشا واحد در مقابل مخلوط و لوبیاهای مورد علاقه خود را از نو مرتب کنید.

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، می توانید در آزمون تطبیق تجارت شرکت کنید ، که یک انتخاب تخصصی از سه قهوه را بر اساس روش مورد علاقه خود برای تهیه ، سطح تفت دادن و موارد دیگر آماده می کند. این یکی از قسمتهای مورد علاقه ما در این اشتراک است ، زیرا راهی آسان ، سریع و سرگرم کننده برای یافتن یک قهوه جدید است.

با یک اشتراک قهوه آماده ساخت Chemex تجارت کنید

نکته منفی این است که این اشتراک به اندازه Driftaway شیک نیست و مقدمات آن کمی غیر شخصی است. همچنین ، این کتابخانه عظیم دانه های قهوه می تواند کمی حیرت انگیز باشد.

حرفه ای ها

 • طیف گسترده ای از انواع قهوه برای انتخاب
 • طراحی خوب ، مرور آسان وب سایت
 • تست تطبیق طعم
 • آماده سازی را براساس سلیقه و سلیقه آشپزی انجام دهید

منفی ها

 • کمی شیک تر
 • کمتر شخصی سازی
 • این می تواند یک انتخاب عظیم باشد

تقسیم کننده 7

Driftaway در مقابل معاملات: نحوه انتخاب

مهمترین تفاوت اشتراک قهوه Driftaway و Trade در سبک انتخاب است. Driftaway کاملاً آماده شده است – توسط مردم – بر اساس رتبه بندی های چشایی شما. برای دم و ارزیابی هر چهار نوع قهوه ، باید کمی وقت اضافی بگذارید ، اما پس از آن اشتراک بسیار عملی است. اگر می خواهید لوبیای خوشمزه و بدون نیاز به صرف وقت و توجه زیاد به درب منزل تحویل داده شود ، Driftaway احتمالاً انتخاب شما خواهد بود.

از طرف دیگر ، معاملات با یک تست تطبیق طعم و مزه آغاز می شود که شما را به سه گزینه جذاب هدایت می کند. سپس می توانید به سفارش قهوه ارائه شده توسط الگوریتم های تجارت ادامه دهید – یا می توانید راه خود را طی کنید و کتابخانه عظیم قهوه را مرور کنید. اگر عاشق خرید هستید و می خواهید هر کیسه لوبیا را انتخاب کنید ، بازاریابی احتمالاً بهترین نتیجه را برای شما خواهد داشت.

هر کدام از اشتراک ها را که انتخاب کنید امیدواریم از فنجان های قهوه خوشمزه و راحت خود لذت ببرید! اگر هنوز به دنبال اشتراک کامل هستید ، نگاهی به ده مورد دلخواه ما بیاندازید.

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *