اشتراک Angels ‘Cup vs Driftaway Coffee: کدام یک بهتر است؟

در مورد کلوب های قهوه ، فرصت های بسیار خوبی دارید. آنچه شما باید انتخاب کنید به خصوصیات آنچه شما به دنبال آن هستید بر می گردد. آیا دانه های غیرمعمول ، لذیذ یا کلاسیک تر ، قهوه خوب تضمینی را دوست دارید؟ آیا به دنبال کمی هیجان هستید یا فقط می خواهید فروشگاه مواد غذایی را از دست دهید؟

Driftaway و Angels ‘Cup دو سرویس اشتراک قهوه مورد علاقه ما هستند و هر یک از آنها تعادل بسیار خوبی از دانه های جالب ، بسته بندی های سرگرم کننده و البته راحتی را ارائه می دهند! آنچه در مورد هر اشتراک باید بدانید – و نحوه انتخاب بین آنها در اینجا آمده است.

جدا کننده 4

همه چیز در مورد اشتراک قهوه Angel Cup

اشتراک Angel Angel

Angels ‘Cup یکی از جالب ترین اشتراک های قهوه موجود است. این شرکت سه سطح اشتراک ، پرواز حجامت ، جعبه سیاه و همه ستاره ها را ارائه می دهد که دو مرحله برای چشیدن کور تنظیم می شوند. کیسه های قهوه بدون شناسایی اطلاعات موجود هستند ، بنابراین شما می توانید دانه ها را بچشید و حس خود را آزمایش کنید بدون اینکه تحت تأثیر طعم چشیدن یا نت های اصلی قرار بگیرید.

چگونه کار می کند؟ هنگام سفارش کیت مزه کور ، چهار کیسه کوچک قهوه دریافت می کنید که با شماره مشخص شده است. می توانید در مورد اصل یادداشت حدس بزنید و سپس آن را برگردانید تا ببینید حق با شماست! Angels ‘Cup همچنین برنامه ای ارائه می دهد که در آن می توانید یادداشت های مزه دار خود را ضبط کنید ، آنچه را که امتحان کرده اید پیگیری کنید و با همتایان خود در ارتباط باشید.

اشتراک Angel Angel

وقتی این قهوه خانه را امتحان کردیم ، گزینه طبقه متوسط ​​، The Black Box را سفارش دادیم. ما از قهوه خاکی ، کمی ادویه دار ، که مشخص شد دانه های روبوستای تایلند است ، شگفت زده شدیم. نمونه مورد علاقه ما لوبیای اتیوپی با کمی انگور و فلفل بود. ما همچنین یک نمونه شکلات از نیکاراگوئه و یک مخلوط صاف وانیل و گیلاس دریافت کردیم. شرایط چشای کور جذاب بود و لوبیا از بهترین مواردی بود که تاکنون امتحان کرده ایم.

Angels ‘Cup سه سطح اشتراک را ارائه می دهد که در بسیاری از بودجه ها جای می گیرد ، اما سرگرم کننده تر از مقدماتی است. نمونه ها زیاد نیستند و مزه کور کمی زمان می برد. لوبیا به صورت کامل ، درشت و ریز خرد شده ارائه می شود و شما ظرف ده روز پس از پخت آن را دریافت خواهید کرد.

حرفه ای ها

 • بسته بندی سرگرم کننده و فرصت های لذت مزه کور کردن
 • سه سطح اشتراک
 • قهوه ای غیرمعمول و فوق العاده خوشمزه
 • در صورت درخواست پخته و ارسال می شود
 • برنامه مناسب برای چاشنی یادداشت ها

منفی ها

 • مدتی طول می کشد
 • بسیار گران قیمت
 • احتمالاً جایگزین قهوه معمولی شما نخواهد شد
 • بدون شخصی سازی

همه چیز در مورد اشتراک قهوه Driftaway

اشتراک قهوه Driftaway

وقتی بیش از دوازده اشتراک قهوه را آزمایش کردیم ، Driftaway در جایگاه اول ما قرار گرفت و دلیل آن را آسان می توان فهمید. این کلوب قهوه با مضمون توریست بسته بندی های زیبا ، دانه های لذیذ با دقت انتخاب شده و شخصی سازی عالی را ارائه می دهد.

اشتراک قهوه Driftaway با یک مجموعه چشایی شامل قهوه های میوه ای ، کلاسیک ، متعادل و پررنگ شروع می شود. شما هر یک از انواع را دم کرده و ارزیابی می کنید ، بسته به انتخاب خود ، قهوه های آینده خود را سفارشی می کنید.

قهوه شکفته

وقتی این اشتراک قهوه را امتحان کردیم ، کیت مزه ما شامل دانه های قهوه از کنیا ، پرو ، هندوراس و کلمبیا بود. هر نمونه قهوه همراه با یک کارت پستال سرگرم کننده حاوی اطلاعات دقیق در مورد دانه ها ، از مبدا تا یادداشت های مزه دار است. ما همچنین اشتراک Driftaway را برای قهوه سرد آزمایش کردیم – که راحت و بسیار خوشمزه است.

Driftaway در بخش تولید صنعت قهوه تمرکز دارد. تمام دانه ها از یک منشأ هستند و حتی می توانید مستقیماً به سازندگان قهوه نظر دهید. راحت است که آنها قهوه ای از قبل و غلات کامل را انتخاب می کنند. تنها ایراد؟ Driftaway بودجه چندانی ندارد. این یک کلاب قهوه کلاس بالا است و قیمت آن نیز زیاد است.

حرفه ای ها

 • دانه های تازه با منشأ اخلاقی از سراسر جهان
 • این کار با یک مجموعه چشیدن برای شخصی سازی شروع می شود
 • بسته بندی شیک با موضوع گردشگری
 • کنترل کامل قهوه
 • روی قهوه سازها تمرکز کنید
 • انواع پیش دانه و سبوس دار
 • اشتراک پخت و پز سرد موجود است

منفی ها

 • بودجه نیست
 • فقط یک سطح اشتراک
 • خیلی سرگرم کننده نیست

جدا کننده 2

Driftaway vs. Angels ‘Cup: کدام یک را انتخاب کنیم؟

وقتی همه اطلاعات را بدست آوردید ، چگونه تصمیم می گیرید به کدام باشگاه قهوه ملحق شوید؟ اگر می خواهید در مورد محل دانه های قهوه خود بیشتر بدانید ، Driftaway را امتحان کنید! این اشتراک قهوه سفر با یک جعبه چشیدن شروع می شود و قهوه ای را که پس از آن دریافت می کنید شخصی می کند. ارزان نیست ، اما قهوه فقط می تواند شما را خسته کند – و این حتی بخشی از اشتراک شگفت انگیز نوشیدنی سرد نیست.

اگر ترجیح می دهید مهارت های چشیدن قهوه خود را تقویت کنید ، جام فرشتگان برای شما مناسب است. علاوه بر این ، Angels ‘Cup یک اشتراک جالب و شبیه به بازی است که به شما اجازه می دهد در مزه های کورکورانه تلاش کنید. بعید است که جایگزین قهوه صبحگاهی معمولی شما شود ، اما این یک هدیه عالی برای یک باریستای تازه کار است.

هر سرویس اشتراک قهوه را که انتخاب کنید ، مطمئناً از دانه های قهوه تازه و با دقت کار شده و بسته بندی عالی لذت خواهید برد. شما روزها را برای حمل بعدی خود محاسبه خواهید کرد!

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *