اشتراک برای تجارت با دانه های قهوه: نحوه انتخاب

اشتراک قهوه بهترین دانه های دنیا را درست به درب منزل شما می آورد – اما تنها در صورت انتخاب صحیح دانه. خوشبختانه Trade و Bean Box اشتراکات عالی قهوه ای هستند که نوید بسیاری می دهند و می توانند کنار بیایند.

مشکل اصلی انتخاب بین این کلوپ های قهوه است. آیا باید Trade یا Bean Box را انتخاب کنید؟ ما تمام جزئیات را به شما ارائه می دهیم و به شما کمک می کنیم اشتراک مناسب را انتخاب کنید. برای یک قهوه شگفت انگیز آماده شوید!

جدا کننده 4

همه چیز در مورد اشتراک قهوه Bean Box

تهیه قهوه روی Bean Box

جعبه دانه فقط با نمونه قهوه شروع نمی شود! این اشتراک قهوه ماهانه چهار نوع قهوه مختلف را برای شما ارسال می کند ، همه دسته کوچک صنایع دستی برنده جایزه. این بدان معنی است که شما می توانید هر سال حداقل 48 قهوه مختلف را امتحان کنید – و این حتی در گزینه های à la carte نیز وجود ندارد. شما در هر جعبه چهار نمونه 1.8 اونس دارید که بسته به روش دم کردن ، برای تهیه 16 تا 24 فنجان قهوه کافی است.

اگر نمونه ها را دوست ندارید ، می توانید یک کیسه کامل 12 اونسی ، ماهانه ، دوهفته یا هفتگی حمل کنید. از طیف گسترده ای برشته – به علاوه گزینه های بدون کافئین و اسپرسو – و لوبیا کامل یا تازه آسیاب شده را انتخاب کنید. این است! Bean Box قهوه را برای شما آماده می کند.

کافه جعبه لوبیا

وقتی اشتراک نمونه Bean Box را امتحان کردیم ، بسته بندی ، تنوع و موارد اضافی را دوست داشتیم. کیسه های مهر و موم شده با تاریخ پخت و اطلاعات منبع چاپ می شوند. ما تحت تأثیر انواع طعم ها قرار گرفتیم: مخلوط قطره ای متعادل ، خمیر کلوچه Canaan Estate برزیل ، میوه گواتمالا Hunapu و Roaster’s Choice ، که برای ما مخلوط تاریکی از لوبیا اتیوپی ، سوماتران و آمریکای لاتین بود. جعبه ما همچنین دارای برخی موارد اضافی سرگرم کننده است: یک دستورالعمل برای شربت دارچین و آب نبات کارامل.

Bean Box به اندازه برخی اشتراک هایی که ما امتحان کرده ایم شیک نیست و پیشنهادات a la carte نسبت به Trade و سایر موارد مانند Crema کمی محدودتر است. اما این اشتراک قیمت مناسبی دارد و فرصتی را برای شما فراهم می کند تا هزاران دانه جالب را امتحان کنید!

حرفه ای ها

 • انتخاب نمونه ها یا کیف های 12 اونسی
 • طیف وسیعی از قهوه ها از دسته های کوچک
 • موارد اضافی سرگرم کننده
 • لوبیا کامل یا قبل از آسیاب شده
 • قهوه a la carte موجود است
 • با قیمت مناسب

منفی ها

 • خیلی شیک نیست
 • منوی a la carte کمتر

همه چیز در مورد اشتراک تجارت قهوه

اشتراک تجارت قهوه را مشاهده کنید

تجارت یکی از مشهورترین اشتراک های قهوه است که بیش از 400 قهوه لذیذ از جوایز برنده ارائه می دهد. می توانید به الگوریتم این شرکت اجازه دهید قهوه را برای شما انتخاب کند یا خرید خود را انجام دهید.

وقتی اشتراك قهوه را شروع می كنید ، یك تست ترجیحی طعم می كنید كه از روش های دم كردن مورد علاقه شما گرفته تا مواد افزودنی ، سطح سوخاری و میزان جوانه چشایی ماجراجویانه شما را در بر می گیرد. شما می توانید قهوه پخته یا سبوس دار را انتخاب کنید و می توانید فقط بدون کافئین مشخص کنید. الگوریتم چندین قهوه را به شما پیشنهاد می دهد تا امتحان کنید. یکی را انتخاب کنید و تجارت آن را برای شما ارسال می کند!

فروشگاه چندین گزینه قیمت گذاری ارائه می دهد ، زیرا هر کیسه دارای قیمت های جداگانه است – این بدان معنی است که شما می توانید انتخاب خود را با توجه به بودجه خود تنظیم کنید ، اما همچنین ممکن است بخواهید هنگام انتخاب قهوه توجه کنید. اگر کیف اول خود را دوست ندارید ، Trade آن را به صورت رایگان جایگزین می کند!

با اشتراک قهوه آماده ساخت Chemex تجارت کنید

ما برای انتخاب قهوه خود آزمون ترجیحات تجاری را رها کردیم و کار خود را با نی قهوه پلنگ اتیوپی تمام کردیم. توت ها بسیار خوشبو بودند ، با طعم های گل های زیبا و نشانه های غیر منتظره گواوا و انگور. این تجارت همچنین شامل یادداشتی در مورد اینکه چرا آنها فکر می کنند قهوه را دوست دارند – پاداشی که به ما کمک می کند دانه های خود را درک کنیم.

چه معایبی دارد؟ برخی از قهوه های Trade کاملاً گران هستند و شما با یک مسئول انسانی تماس شخصی پیدا نمی کنید. همچنین گزینه های نمونه گیری وجود ندارد ، بنابراین قادر نخواهید بود این همه غلات را امتحان کنید.

حرفه ای ها

 • آزمون چشایی مناسب و الگوریتم تطبیق
 • حدود قیمت
 • انتخاب زیادی از قهوه ها برای انتخاب
 • انواع پیش دانه و سبوس دار
 • اشتراک بدون کافئین در دسترس است
 • گارانتی کیف اول

منفی ها

 • متصدی انسانی وجود ندارد
 • چند لوبیای گران قیمت
 • گزینه های نمونه گیری وجود ندارد

تقسیم کننده 5

تجارت در مقابل Bean Box: کدام یک را انتخاب کنیم؟

اگر بین Trade و Bean Box یکی را انتخاب کنید ، به سختی می توانید اشتباه کنید. هر دو اشتراک دانه های قهوه عالی ، بسته بندی سرگرم کننده و راحتی را ارائه می دهد. بنابراین چگونه تصمیم می گیرید چه کسی را بخرید؟

اگر دوست دارید چیزهای جدید را امتحان کنید و نمی خواهید برای خود خرید کنید احتمالاً Bean Box را ترجیح می دهید. نمونه اشتراک اشتراک قیمت خوب به شما امکان می دهد سالانه 48 قهوه مختلف را امتحان کنید و برای شروع مجبور نیستید تصمیمات زیادی بگیرید.

از طرف دیگر ، اگر انتخاب گسترده ای از لوبیاهای سطح بالا را بخواهید ، تجارت مورد علاقه شما خواهد بود. شما می توانید از بین بیش از 400 نوع قهوه خوشمزه یکی را انتخاب کنید – یا از خرید صرف نظر کنید و اجازه دهید تست دلخواه شما برای شما انتخاب کند!

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *