اسموتی قهوه سالم (دستور وگان)

اسموتی قهوه موز وگان و خرما

اسموتی ها یک وعده صبحانه یا عصرانه سرگرم کننده هستند و برای لذت بردن از آنها نیازی به یافتن آب جامبا ندارید. اما بسیاری از دستورالعمل های اسموتی حاوی اشکال مختلفی از محصولات لبنی مانند ماست و شیر است. آیا می توانید یک اسموتی قهوه خوشمزه درست کنید که وگان هم باشد؟

البته! ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک اسموتی قهوه گیاهی از رویاهای خود درست کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید چند ماده ساده – و یک موز منجمد است. برای یک نوشیدنی خوشمزه قهوه یخ زده آماده شوید!

تقسیم کننده 6

اسموتی قهوه موز وگان و خرما

اسموتی قهوه خوشمزه (وگان)

این دستور تهیه اسموتی ساده قهوه وگان است ، اما همچنین بسیار خامه ای است! یکی دو موز را زودتر از موعد فریز کنید تا یک اسموتی آسان پنج دقیقه ای داشته باشید.

زمان آماده شدن 2 دقایق

زمان اختلاط 3 دقایق

کل زمان 5 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 2 شرمنده

کالری 150 کیلو کالری

عناصر

 • ½ جام قهوه غلیظ یا 2 عکس اسپرسو
 • 1 جام شیر بادام
 • 1 موز منجمد و برش خورده
 • 1 قاشق سوپخوری کره بادام یا بادام زمینی
 • 1 جام یخ
 • 1 تاریخ Medjool یا 1 قاشق چای خوری آگاو
 • پودر کاکائو یا پودر پروتئین اختیاری
 • دارچین جوز هندی یا پودر اسپرسو (اختیاری)

دستورالعمل ها

 • تمام مواد را در مخلوط کن خود بریزید. با سرعت زیاد مخلوط کنید تا مخلوط نرم شود ، اگر قوام درست نیست کمی شیر بادام یا یخ اضافه کنید.

 • خلقت خود را امتحان کنید! یک قاشق بردارید و ببینید اسموتی قهوه شما به چیزی احتیاج دارد یا خیر. همیشه می توانید یک پیمانه دارچین ، جوز هندی یا پودر کاکائو اضافه کنید.

 • اسموتی های خود را در دو لیوان بلند بریزید. با پاشیدن ادویه یا پودر اسپرسو مورد علاقه خود سرو کنید.

تغذیه

کالری: 150کیلو کالری

کلمه کلیدی اسموتی قهوه وگان ، وگان

جدا کننده 3

بافت را درست بگیرید

اولین قدم مهم در تهیه اسموتی های قهوه درست بافت بودن آن است. این به معنای متعادل سازی عناصر منجمد (موز و یخ) با مواد مایع (شیر بادام و قهوه) است. برای بهتر مخلوط کردن ، توصیه می کنیم مایع را به ته ظرف مخلوط کن اضافه کنید ، سپس مواد پودر شده و منجمد را اضافه کنید. بخاطر داشته باشید که اگر مقدار زیادی مواد خشک مانند پودر پروتئین یا پودر کاکائو را به آن اضافه کنید ، احتمالاً باید شیر بادام بیشتری برای صاف نگه داشتن بافت اضافه کنید.

دستور اسموتی قهوه موز کره بادام زمینی
تصویر: کریستینا گریس ، شاتر استوک

گرفتن طعم درست

رایحه نیز مهم است – فقط از جوانه های چشایی خود بپرسید! اگر اسموتی های شیرین خود را دوست دارید ، یک یا دو خرما به Medjool اضافه کنید. حتی راحت تر؟ قاشق آگاو وگان! آیا طعم های شکلاتی را ترجیح می دهید؟ می توانید پودر کاکائو بیشتری اضافه کنید. مثل خوراکی های جعلی است؟ کمی ادویه را با کدو تنبل ، دارچین یا جوز هندی به عنوان یک نوشیدنی منجمد دنج اضافه کنید.

اسموتی های قهوه
اعتبار تصویر: Pxhere

اسموتی وگان با قهوه چقدر کافئین دارد؟

اگر دستور بالا را دنبال کنید ، می توانید کمتر از 100 میلی گرم کافئین در اسموتی خود داشته باشید. یک فنجان اسپرسو حاوی حدود 65 میلی گرم کافئین است و یک فنجان قهوه دم کرده حدود 95 است. بنابراین ، اگر اسموتی خود را با افزودن اسپرسو یا قهوه دم کرده اضافی پمپ نکنید ، بین 50 تا 65 میلی گرم کافئین می نوشید.

در کافئین نیست؟ در عوض می توانید از قهوه بدون کافئین با کیفیت بالا استفاده کنید! شما از طعم و مزه بدون تقویت انرژی لذت خواهید برد.

جدا کننده 2

افکار نهایی

وقت آن است که از لذت ترکیبی خود لذت ببرید! امیدواریم از این دستورالعمل آسان برای اسموتی قهوه گیاهی لذت ببرید. این بهترین صبحانه پر از پروتئین است که می توانید هنگام بیرون آمدن از درب مخلوط کنید. برای تهیه اسموتی قهوه خامه ای و معطر نیازی به محصولات لبنی نیست!

بازخوانی های مرتبط:


تصویر پیشنهادی: ایرینا روستوکینا ، شاتر استوک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *