استارباکس Doubleshot چقدر کافئین دارد؟

کاپوچینو استارباکس

ممکن است فکر کنید می دانید ضربه دوتایی چیست ، اما همیشه این دو عکس اسپرسو نیست. استارباکس نوشیدنی های مضاعف زیادی را ارائه می دهد – و مقدار کافئین موجود در آنها بسیار متفاوت است!

بنابراین کدام نوشیدنی مضاعف بیشترین کافئین برای دلار شما را تأمین می کند و تفاوت بین همه این پیشنهادات چیست؟ ما این رمز و راز استارباکس را برای شما حل خواهیم کرد.

جواب کوتاه

در یک جعبه 15 اونسی استارباکس Doubleshot Energy 135 میلی گرم کافئین وجود دارد. یک وعده دوتایی اسپرسو استارباکس حاوی 150 میلی گرم کافئین است. و استارباکس Doubleshot on Ice حاوی 225 میلی گرم کافئین است!

تقسیم کننده 6

کافئین Doubleshot استارباکس

استارباکس سه نوع اصلی نوشیدنی مضاعف را ارائه می دهد: کنسروهای دوتایی ، عکس های دوتایی اسپرسو داغ و عکس های دوتایی روی یخ. همه این نوشیدنی ها دارای دو اسپرسو هستند – از لحاظ تئوری ، اما مقدار کافئین بسیار بیشتر از آنچه شما فکر می کنید متفاوت است.

نوشیدنی های انرژی استارباکس Doubleshot (کنسرو شده)

اما صبر کن حتی پیچیده تر: استارباکس دو نوع مختلف نوشیدنی کنسرو Doubleshot ارائه می دهد: Doubleshot Energy و Doubleshot Espresso. نسخه انرژی شامل قهوه دم کرده ، همراه با گوارانا ، جینسینگ و ویتامین های گروه B است. نسخه اسپرسو شامل اسپرسو ، شیر ، شکر و خامه است.

این پیشنهاد استارباکس را در فروشگاه ها ، فروشگاه های مواد غذایی و آنلاین خواهید یافت. از نظر محتوای کافئین کاملاً مشابه یکدیگر هستند ، اگرچه نسخه اسپرسو بسیار غلظت بیشتری دارد. یک جعبه 15 اونسی انرژی Starbucks Doubleshot موجود است 135 میلی گرم کافئیندر حالی که جعبه 6.5 اونسی اسپرسو Doubleshot دارد 120 میلی گرم کافئین.

استارباکس اسپرسو مضاعف (در فروشگاه)

اسپرسو دوتایی
اعتبار تصویر: Unsplash

اگر قهوه را در استارباکس خریداری می کنید ، نسخه اصلی دو شات دو عکس اسپرسو است. چه این را به صورت لاته و چه ساده سفارش دهید ، اسپرسوی دوگانه خود را دریافت خواهید کرد 150 میلی گرم کافئین – قرار دادن آن در بالای هر نسخه کنسرو شده. بعلاوه ، فقط حدود 2 اونس ، دو شات اسپرسو بسیار متمرکز است!

Starbucks Doubleshot on Ice (در فروشگاه)

قهوه سرد استارباکس

اگر می خواهید مصرف کافئین را به حداکثر برسانید ، سفارش Doubleshot on Ice راهی برای شماست. این نوشیدنی قهوه یخی بسیار بیشتر از هر جفت استارباکس کافئین داره که به طور چشمگیری وارد بدن میشه. 225 میلی گرم کافئین. برای مرجع ، این بیش از نیمی از میزان توصیه شده روزانه کافئین (400 میلی گرم) است و تقریبا 2.5 برابر کافئین بیشتر از یک فنجان قهوه معمولی (95 میلی گرم) است.

جدا کننده 2

ردیف پایین

بنابراین در Starbucks Doubleshot چه مقدار کافئین وجود دارد؟ همانطور که می بینید ، این کمی پیچیده است. اگر کنسرو Doubleshot بخرید ، بین 120 تا 135 میلی گرم کافئین می نوشید. اگر یک قهوه اسپرسو مضاعف در کافی شاپ استارباکس سفارش دهید ، حدود 150 میلی گرم کافئین می نوشید. و اگر Doubleshot on Ice را سفارش دهید ، 225 میلی گرم کافئین دریافت خواهید کرد – و آن را به یکی از کافئین ترین نوشیدنی های موجود در استارباکس تبدیل می کند!

واضح است که شوت دوتایی به آسانی دو عکس اسپرسو نیست. ما امیدواریم که این راهنما به شما کمک کند تا یکی از بسیاری از رمز و رازهای استارباکس را باز کنید – یا فقط کمی اسپرسو بیشتر لذت ببرید!

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *