آیا کد نی هلندی درست است؟

دستی که یک نی نوشیدنی چند رنگ در دست دارد

اگر عاشق قهوه هستید و به طور مرتب برای برطرف کردن اعتیاد خود به قهوه از برادران هلندی دیدن می کنید ، احتمالاً در مورد کد نی برادران هلندی چیزی شنیده اید. بحث بر سر این که آیا این کد واقعی است مدتی است که با نظرات متفاوتی در جریان است.

اگر از رمز و راز پیرامون کد نی برادران هلندی اطلاع ندارید ، اجازه دهید ما را برای شما روشن کنیم. کد اسلم ساده است. گفته می شود که کارکنان برادران هلندی کد نی را اختراع کرده اند تا به مشتریان اطلاع دهند که چگونه مخفیانه نسبت به آنها احساس می کنند.

نی رنگی که باریستا به شما می دهد می تواند یک تعریف یا توهین باشد. اعتقاد بر این است که رنگ های مشخص شده از کاه تعیین می کند که آیا کارمند فکر می کند شما زیبا ، زشت یا دقیقاً اینطور هستید.

بنابراین ، آیا شایعه صحت دارد؟ آیا در نیویورک هلند کد نی وجود دارد که توسط باریستاها و سایر کارکنان اختراع شده است؟ آزمایشات زیادی انجام شده است ، اما هنوز هیچ شواهدی مبنی بر واقعی بودن یا نبودن آن وجود ندارد. در این مقاله ما در مورد کد نی نی هلندی Bros صحبت می کنیم و سعی می کنیم خودمان تعیین کنیم که آیا معنای عمیق تری دارد.

جدا کننده 3

رنگ کاه به چه معناست؟

نی های نوشیدنی چند رنگ

سیستم نی بسیار ساده است ، با نی های رنگی مختلف که برای هر گیرنده معنی متفاوتی دارد. البته ، کد نیازی در کافه ها فعالیت می کند ، زیرا چه کسی نمی رود تن قهوه بخرد تا ببیند چه نی را می توان به آنها داد؟ نی رنگی که دریافت می کنید به شما می گوید که کارمندی که آن را به شما داده است در مورد ظاهر یا شخصیت شما چه فکر می کند.

رنگ های نی و معانی آنها در زیر ذکر شده است.

اگر به شما یک الف داده شود نی صورتی، این بدان معناست که باریستا فکر می کند شما زیبا یا زیبا هستید ، که باعث می شود بسیاری از معتادان به امید قرار دادن آن کاه صورتی در قهوه خود از طریق برادران هلندی رانندگی کنند.

اگر به شما یک الف داده شود نی سبز در قهوه شما این بدان معناست که شما برای باریستایی که آن را در نوشیدنی خود قرار داده اید زشت یا زشت هستید.

اگر تموم کردین با نی پرتقالی بیرون آمدن از لیوان ، به این معنی است که شما مرموز ، عجیب هستید یا کارمند فکر می کند شما عجیب هستید.

اگر نی در فنجانی که از طریق پنجره رانندگی به شما سرو می شود باشد رنگ زرد، این بدان معناست که شما متوسط ​​هستید یا درست مثل آن.

اگر نی که از خجالت شما بیرون می آید این است فرزند پسر، این بدان معناست که شخصی که شما را برای نوشیدن آماده کرده است فکر می کند شما فردی بی ادب هستید.

کد Straw از کجا آمده است؟

تا کنون ، هیچ کس نتوانسته است تعیین کند که کد slam از کجا آمده است. با این حال این موضوع در اینترنت ، رسانه های اجتماعی و مشتریانی که قهوه می نوشند و اغلب رستوران های هلندی Bros.

بر اساس چندین وب سایت ، از جمله The Veronica Show ، مشتریان گفته اند که گاهی اوقات کد اسلم کار می کند و گاهی دیگر کار نمی کند.

آیا کد نی واقعی است؟

وقتی به آنجا رسیدی، بسیاری از مشتریان روزمره برادران هلندی معتقد نیستند که کد اسلم واقعی استبه آنها می گویند که کارکنان حق رای دادن هلندی Bros بسیار شلوغ هستند و راهی برای انتخاب یک نی رنگی برای توزیع به مشتریان مختلف وجود ندارد. این مشتریان معتقدند که نی ها به طور تصادفی داده می شوند و کد وجود ندارد.

با این حال ، مشتریان دیگری نیز هستند که آزمایشات خود را انجام داده اند و قسم می خورند که کد اسلم واقعی است ، در جای خود قرار دارد و با حداکثر سرعت کار می کند.

گفته شده است که مصاحبه با چندین کارمند برادران هلندی ثابت می کند که کد نیل درست است – اما این اطلاعات هنوز مستقیماً از منبع نمی آید و فقط می توان شایعه کرد.

آیا به طور منظم در برادران هلندی کار می کنید؟ آیا شواهدی مبنی بر وجود کد اسلم مشاهده کرده اید؟ خوانندگان می خواهند بدانند که کد slam واقعی است یا نه؟

https://www.youtube.com/watch؟v=8N_BUT4AJvU

جداکننده 2

کد نی

این که کد اسلم واقعی است یا نه یک راز باقی مانده است. اما واقعیت این است که مردم همچنان در طول روز به قهوه و اسموتی در برادران هلندی سفارش می دهند ، فقط در صورتی که به آنها این نی صورتی داده شود.

شما چی فکر میکنید؟ آیا کد اسلم در Dutch Bros درست است یا غلط؟

مطالب مرتبط: مک دونالد از چه نوع قهوه ای استفاده می کند؟


تصویر توصیه شده: مونا لیندبولر ، پیکسابای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *