آیا می توانید خامه قهوه را در چای قرار دهید؟

چای با خامه قهوه و لیمو

یک صبح ابری خنک است و حال و هوای یک فنجان چای بخارپز را دارید. اما تمام آنچه در یخچال خود دارید خامه قهوه است! شاید از خود بپرسید: آیا می توانید کرم قهوه را در چای قرار دهید؟

با وجود نام ، خامه قهوه می تواند به نوشیدنی های دیگری غیر از فنجان جو شما ، طعم خامه ای اضافه کند. در اینجا آنچه شما باید درباره افزودن خامه قهوه به چای خود بدانید – و موارد دیگر!

جواب کوتاه

بله ، می توانید خامه قهوه را در چای قرار دهید. فقط از افزودن لیمو یا سایر مرکبات خودداری کنید و مطمئن شوید که خامه طعم دار شما با نوع چای مورد علاقه شما به خوبی کار می کند!

جدا کننده 4

آیا قرار دادن کرم قهوه در چای ایده خوبی است؟

خامه قهوه می تواند یک افزودنی بسیار خوشمزه به یک فنجان چای باشد. می توانید از آن به جای شیر یا خامه در طیف وسیعی از چای ها استفاده کنید! همچنین ، اگر کرم شما شکر اضافه کرده است ، می توانید مکعب های قند را کاملاً کنار بگذارید.

ریختن خامه قهوه در چای

کرم های قهوه با طعم چطور؟

بسته به نوع خامه و چای ، کاملا می توانید خامه طعم دار را به فنجان خود اضافه کنید. برخی از ترکیبات طعم دار احتمالاً بهتر از سایر ترکیبات کار خواهند کرد – به عنوان مثال ممکن است خامه موکا نعناع در یک فنجان چای سبز طعم عجیبی داشته باشد – اما بسیاری از آنها احتمالاً خوب کار خواهند کرد! سعی کنید یک کرم فندق سبک به چای سیاه خود اضافه کنید و نظر خود را ببینید.

چند کالری؟

یک کیسه خامه قهوه چه مقدار کالری به روز شما اضافه می کند؟ یک قاشق غذاخوری خامه قهوه معمولاً حدود 20 کالری دارد و چای معمولی اساساً هیچ کالری ندارد. بنابراین ، اگر یک آب پاش کرم قهوه به چای خود اضافه کنید ، در کل حدود 20 کالری خواهید نوشید. برای در نظر گرفتن این عدد ، لاته حدود 120 کالری و یک فنجان قهوه با شیر و شکر حدود 35 کالری دارد.

خامه قهوه در چای با ماکارونی

تفاوت کرم قهوه با خامه معمولی چیست؟

انواع مختلفی از کرم وجود دارد ، مانند خامه زدن شدید ، نصف و نیم و خامه. خامه مخصوص سنگین با بافتی متراکم بیشترین میزان چربی و کالری را دارد. نصف و نیم جایی بین شیر و خامه سنگین است و خامه قهوه اغلب بافتی مشابه دارد.

بزرگترین چیزی که خامه قهوه را از انواع دیگر خامه متمایز می کند ، قند اضافه شده و سایر طعم دهنده ها است. بستگی به این دارد که کدام مارک را بخرید اما بسیاری از کرم ها مقدار زیادی قند در خود دارند. اگر در خانه خامه درست کنید می توانید میزان شکر را برای خود تنظیم کنید! و شما می توانید طعم های مختلفی مانند کدو تنبل ، دارچین و موکا را انتخاب کنید.

خامه قهوه را می توان بدون محصولات لبنی تهیه کرد. شیر نارگیل ، شیر بادام یا شیر جو دوسر را برای قهوه امتحان کنید و نظر خود را ببینید!

دستور تهیه قهوه خانگی

برای تهیه یک کرم قهوه اساسی ، فقط به چند ماده خامه ای و یک کاسه مخلوط نیاز دارید. می توانید طعم های دیگری مانند شکلات ، دارچین و وانیل را به این دستور اضافه کنید. در پایان به برخی از پیشنهادات پایبند باشید!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

طرز تهیه کرم قهوه

چه چیزی باید اجتناب شود

بزرگترین چیزی که باید از آن اجتناب کنید افزودن مرکبات به همراه کرم خود است. ممکن است وسوسه شوید یک قطره خامه قهوه به چای خود اضافه کنید و یک لیمو را فشار دهید. اما اسیدهای موجود در آب لیمو کرم شما را از دست می دهند و یک فنجان چای کم اشتها برای شما باقی می گذارد.

تقسیم کننده 5

افکار نهایی

اکنون که می دانید می توانید خامه قهوه را در چای قرار دهید ، منتظر چه چیزی هستید؟ اسپری کرم وانیلی را با چای در چای خود بریزید یا یک کرم اسطوخودوس درست کنید تا در Earl Grey شما مخلوط شود. فقط مطمئن شوید که از گوه لیمو صرف نظر کنید!

همچنین مشاهده کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *