آیا می توانید با رژیم کتو قهوه بنوشید؟

قهوه سرد کارامل

رژیم کتو اخیراً بسیار محبوب شده است. اما اگر به تازگی این رژیم پرچرب را شروع کرده اید ، ممکن است این سال برایتان پیش بیاید: آیا باید نوشیدنی صبحگاهی مورد علاقه خود را مصرف کنید؟

ما هر آنچه در مورد رژیم های قهوه و کتو می دانید را به شما خواهیم گفت. لازم نیست این فنجان قهوه خوشمزه را کنار بگذارید ، اما باید چند نکته مهم را بخاطر بسپارید. پس به خواندن ادامه دهید تا بفهمید آیا می توانید قهوه رژیم کتو بنوشید!

جدا کننده 2

رژیم کتوژنیک چیست؟

رژیم کتوژنیک با جایگزینی کربوهیدرات ها با چربی ها همراه است. این رژیم غذایی شامل خوردن فقط غذاهای پر چربی و کم کربوهیدرات و مقدار متوسط ​​پروتئین است. این بدن شما را در حالت کتوز قرار می دهد ، جایی که به جای کربوهیدرات ها چربی می سوزانید. کربوهیدرات ها به راحتی در بدن متابولیزه می شوند ، بنابراین حذف آنها از رژیم غذایی بدن شما را مجبور می کند به جای آن از چربی استفاده کند.

فواید رژیم های غذایی کتو به طور کامل بررسی نشده است ، اما برخی مطالعات نشان می دهد که این رژیم همراه با کمک به کاهش وزن ، می تواند به مبارزه با سرطان ، بیماری آلزایمر و دیابت کمک کند. همچنین ممکن است شاهد کاهش سطح قند خون و انسولین باشید.

کوکتل قهوه داغ با خامه زده شده

چه چیزی در یک فنجان قهوه است؟

قهوه ، مانند چای ، فواید زیادی برای سلامتی دارد ، اما ارزش غذایی بسیار کمی دارد. هنگام دم قهوه ، آب از دانه ها آنتی اکسیدان و روغن می گیرد. اگر از فیلترهای کاغذی استفاده می کنید ، بیشتر این روغن ها در فنجان شما جای نمی گیرند ، اما یک فنجان قهوه فقط حدود پنج کالری دارد و به هیچ وجه کربوهیدرات ندارد. این باعث می شود که قهوه سیاه ساده منبع خوبی برای تحریک کافئین و نوشیدنی باشد که تأثیر زیادی در رژیم غذایی شما نخواهد داشت.

ضد گلوله-قهوه_ ناتاشا-برین_ شاتر استوک
قهوه غیر قابل نفوذ که با کره تهیه می شود. | اعتبار: ناتاشا برین ، شاتر استوک

بنابراین ، آیا می توانید با رژیم کتو قهوه بنوشید؟

خبر خوب: بله ، شما می توانید با رژیم کتو قهوه بنوشید! قهوه تقریباً هیچ کالری ندارد (حدود 5 فنجان در هر فنجان) و فاقد قند و کربوهیدرات است. بنابراین ، یک فنجان قهوه سیاه رژیم کتو را گیج نخواهد کرد. حتی بهتر ، شما می توانید قهوه خود را با افزودن مخلوط کننده های پرچرب مانند خامه سنگین ، شیر کامل ، روغن نارگیل یا کره در رژیم کتو بگنجانید. شکر نوعی شیرین کربوهیدرات است ، بنابراین باید از افزودن شکر سفید ، عسل ، گاو یا شربت افرا به یک فنجان کتو قهوه خودداری کنید.

تقسیم کننده 5

ردیف پایین

تا زمانی که از افزودن شکر خودداری کنید ، فنجان قهوه صبحگاهی شما می تواند بخشی از رژیم کتو باشد. به قهوه سیاه خود خامه سنگین یا شیر کامل اضافه کنید تا سطح چربی بالا و کربوهیدرات کم باشد. و لازم نیست به فنجان های قهوه معمولی بچسبید! چرا لاته ادویه کدو تنبل کتو یا قهوه سرد را خرد نکنید؟

همچنین مشاهده کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *