آیا قهوه بار نینجا اسپرسو درست می کند؟

کافی شاپ نینجا که قهوه درست می کند

کافی شاپ نینجا یک دستگاه قهوه ساز چشمگیر است. با فشار یک دکمه می توانید انواع نوشیدنی ها و قدرت قهوه را تهیه کنید. اما آیا قهوه بار نینجا می تواند اسپرسو درست کند؟

امروز ما اینجا هستیم تا به این س answerال پاسخ دهیم – و چند پیشنهاد می دهیم! نوشیدن قهوه ای که شما آن را دوست نداشته باشید هیچ معنایی ندارد.

جواب کوتاه

نه ، کافی شاپ نینجا قهوه اسپرسو واقعی درست نمی کند. اما یک کنسانتره غنی قهوه تولید می کند ، که می تواند جایگزین خوبی برای اسپرسو در لاته خانگی ، کاپوچینو و غیره باشد!

جدا کننده 4

کافی شاپ نینجا چیست؟

قهوه خانه نینجا در مقابل

کافی شاپ نینجا یک قهوه ساز بزرگ است که می تواند چندین نوع قهوه درست کند. برای تهیه شش اندازه وجود دارد ، از یک فنجان تا یک کارافه و می توانید مخصوصاً برای قهوه یخ ، غلیظ و غلیظ بپزید. می توانید دم کرده را به تعویق بیندازید و یا قهوه خود را روی اجاق گاز گرم نگه دارید و حتی عملکرد خود تمیز کنندگی دارد! همچنین می توانید یک بخار شیر پیدا کنید که در کنار دستگاه ذخیره شده است.


آیا کافی شاپ نینجا اسپرسو درست می کند؟

کافی شاپ نینجا یک دستگاه اسپرسو نیست ، بنابراین اسپرسوی معتبری از آن دریافت نخواهید کرد. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از آن برای ساخت لات استفاده کنید! کمترین مقدار قهوه در قهوه نینجا 4 اونس است در حالی که اسپرسو معمولاً 1 اونس است. با فشار دادن دکمه “ویژه متمرکز” می توانید آن را دریافت کنید. این تنظیم یک فنجان قهوه غلیظ اضافی را برای یک نوشیدنی اسپرسو مانند ایده آل می کند.

کنتس برای کافه بار نینجا

البته این قهوه غلیظ دقیقاً طعم اسپرسو را نخواهد چشید و آن کرم خامه ای معروف را در بالای آن نخواهید داشت. اسپرسو نتیجه آب گرم فشار قوی است که از قهوه بسته بندی شده و ریز آسیاب شده عبور می کند – و هیچ دستگاه قطره ای نمی تواند آن را تکرار کند. کنسانتره قهوه Ninja شما نسبت به Moka Pot یا AeroPress به قهوه نزدیکتر خواهد بود: قهوه قوی ، خوشمزه ، اما کاملاً اسپرسو نیست.

با کافه نینجا چه کاری می توانید انجام دهید؟

دم نوش قهوه نینجا

با استفاده از قهوه بار می توانید از موکا لاته گرفته تا قهوه ویتنامی همه چیز درست کنید! تمام این تنظیمات مختلف قدرت و اندازه پخت و پز واقعاً مفید هستند. آیا آماده شروع آشپزی هستید؟ ما برخی از دستور العمل های مورد علاقه قهوه نینجا را کامل کردیم

می خواهید اسپرسوی واقعی درست کنید؟

اسپرسو
تصاویر اسپرسو با کرم اعتبار تصویر: Chase Eggenberger، Unsplash

بعضی اوقات فقط اسپرسوی واقعی اتفاق می افتد. اگر از ظرافت یک اسپرسوی عالی لذت می برید ، ممکن است بخواهید در یک دستگاه اسپرسو ساز کامل سرمایه گذاری کنید. برای هر بودجه گزینه هایی وجود دارد – نیازی به خرید دستگاه اسپرسو گران قیمت ایتالیایی نیست – و حتی برخی از آنها قابل حمل هستند!

تقسیم کننده 5

ردیف پایین

پس نتیجه نهایی چیست؟ اگر می خواهید قهوه غلیظی با لاته ، کوکتل یا اسموتی خانگی شما مخلوط شود ، قهوه بار نینجا می تواند برای شما مناسب باشد. اما اگر به دنبال اسپرسوی واقعی هستید ، احتمالاً می خواهید دستگاه اسپرسو بخرید. در هر صورت ، امیدواریم از قهوه خود لذت ببرید!

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *