آیا استارباکس صورتی نوشیدنی کافئین دارد؟

نوشیدنی کافئین صورتی استارباکس

همه ما این نوشیدنی معروف استارباکس را دیده ایم که با محبت به عنوان نوشیدنی صورتی شناخته می شود. اما دقیقاً چه چیزی در آن وجود دارد و آیا حاوی کافئین است؟ پاسخ کوتاه این است که بله ، نوشیدنی صورتی حاوی کافئین است. اما این از قهوه اسپرسو یا معمولی نیست!

شاید تعجب کنید که بدانید کافئین موجود در یک نوشیدنی صورتی از یک ماده غیرمنتظره ناشی می شود. در اینجا آنچه شما باید بدانید قبل از سفارش نوشیدنی صورتی روشن است.

جدا کننده 4

چه چیزی در نوشیدنی صورتی است؟

نوشیدنی صورتی رنگ استارباکس به دلیل رنگ پر جنب و جوش شناخته شده است ، اما این رنگ از رنگ مواد غذایی حاصل نمی شود! پایه توت فرنگی Acai (متشکل از آب ، شکر ، کنسانتره آب انگور سفید ، اسید سیتریک ، طعم دهنده های طبیعی ، عطر و طعم قهوه سبز طبیعی ، آب میوه و سبزیجات و rebaudioside A) ، به علاوه شیر نارگیل شیرین شده و توت فرنگی های لیوفیلیزه شده را خواهید یافت.

چای گیاهی صورتی

اگر در خانه نوشیدنی گلاب تهیه می کنید (که بسیار توصیه می کنیم!) ، می توانید از چای گیاهی ، آب انگور ، توت فرنگی تازه ، شیر نارگیل و کمی کنسانتره قهوه سبز استفاده کنید. آیا از آخرین ماده تعجب کرده اید؟ به خواندن ادامه دهید!

نوشیدنی صورتی صورتی خانگی استارباکس

نوشیدنی صورتی ترکیبی از توت فرنگی ، acai ، آب انگور و شیر نارگیل خامه ای است. این پر از طعم های جالب و کاملا عاری از محصولات لبنی است! سعی کنید آن را برای یک غذای شیرین و راضی کننده به خانه تبدیل کنید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

نوشیدنی صورتی استارباکس خانگی

آیا نوشیدنی صورتی کافئین دارد؟

بله ، حدود 16 اونس نوشیدنی صورتی استارباکس تقریباً دارد 45 میلی گرم کافئین. این تقریبا نیمی از کافئین موجود در اسپرسو استارباکس (75 میلی گرم) و فقط 15٪ کافئین موجود در یک قهوه بو داده متوسط ​​(310 میلی گرم) است.

بنابراین کافئین موجود در یک نوشیدنی صورتی از کجا ناشی می شود؟ استارباکس چیزی به نام “رایحه طبیعی قهوه سبز” به پایه توت فرنگی توت فرنگی های Acai اضافه می کند. قهوه سبز با خیساندن و دم کشیدن دانه های قهوه خام و برشته نشده درست می شود. به دلیل این روش تهیه ، کافئین کمتری نسبت به قهوه هایی که به طور منظم دم می شوند ، دارد.

نوشیدنی صورتی استارباکس خانگی
اعتبار تصویر: pilipphoto ، Shutterstock

آیا می توانید یک نوشیدنی صورتی بدون کافئین درست کنید؟

بله ، اگر این کار را در خانه انجام دهید ، می توانید به راحتی از کافئین صرف نظر کنید. فقط کافی است کنسانتره قهوه سبز را برای یک نوشیدنی بدون کافه مناسب کودکان بگذارید. ممکن است کمی طعم و مزه از دست بدهید – قهوه سبز علفی ، خاکی و کمی شیرین است – اما نوشیدنی شما همچنان خوشمزه خواهد بود.

جدا کننده 2

ردیف پایین

امیدواریم این پاسخگوی س questionsالات داغ شما در مورد نوشیدنی صورتی زیبا اما مرموز باشد. استارباکس صورتی نوشیدنی کافئین دارد – حدود 45 میلی گرم در گراند – و از قهوه سبز حاصل می شود. الان برای چه چیزی منتظری؟ برو یک نوشیدنی صورتی سفارش دهید ، یا بهتر از آن ، یک نوشیدنی در خانه درست کنید!

بازخوانی های مرتبط:


تصویر پیشنهادی: kckate16، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *