آسیاب با کیفیت بالا ، یکبار پخت و پز: آسیاب پخت و پز جدید Ode Ode

عکس همکار اود با 4 چرخ آسیاب رقیب

دستگاه جدید Fellow Ode Brew Grinder ، در وسط ، با چهار همزن احاطه شده است ، در گزارش بررسی قهوه ژوئن 2020 “چهار چرخ قهوه Burr طبقه متوسط ​​آزمایش و بررسی شد” بررسی شد. عکس از هوارد بریمن.

وسایل آشپزخانه خانگی معمولاً با باد کردن به بازار نمی آید. و با این وجود ، وقتی نوبت به یک محصول جاه طلبانه جدید از قهوه ساز جوان و معقول رسانه ای از کالیفرنیا ، همکار می رسد ، انتظار کمتری نداریم. تبلیغات به ویژه در آستانه آغاز به کار Ode Brew Grinder ، پیچیده ترین محصول این شرکت تا به امروز ، و یکی از این برندها از نظر عملکرد و عملکرد ، ادعاهای زیادی داشت.

Fellow از طریق کانال های مختلف رسانه ای خود ، نوید یک دستگاه کاربر پسند با ردپای جمع و جور ، آرامش استثنایی ، نگهداری خاک نزدیک به صفر ، ظاهر شیک و سازگاری اندازه ذرات را می دهد ، که به طور خاص برای پخت اسپرسو تک دوز طراحی شده است (که اودا را در رده خود قرار می دهد ) کاملاً مختص خودش است). و با این وجود به همان اندازه که در جمع آوری جمعیت باهوش و خوش فکر بود ، فلو به دلیل وفای به وعده های خود شهرت زیادی کسب کرد.

Fellow برای ایجاد هیجان در آستانه آخرین افشاگری خود ، یک کارزار تبلیغاتی علمی تخیلی / مضمونی را با هدف جذب طرفداران ، وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران برای گمانه زنی در مورد نوع رمز و راز مارک کالیبر Sasquatch یا UFO در سایه های آزمایشگاه های فوق العاده مخفی آن این نتیجه زمانی داد که وی سرانجام پرده مبارزات انتخاباتی Ode Brew Grinder Kickstarter را بازگرداند ، که در حدود 90 دقیقه به هدف 200000 دلاری خود رسید و در نهایت بیش از 1.2 میلیون دلار وعده از حدود 5000 طرفدار داد. ما واحد پیش تولید را برای بررسی Ode Brew Grinder در مراحل تابستانی خود راه اندازی کردیم و دریافتیم که گرچه شمشیر را به طور کامل از سنگ خارج نمی کند – افسوس ، Bigfoot ممکن است هنوز آنجا باشد – ما از همه چیز بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم به میز می آورد. برای بررسی ، به ادامه مطلب مراجعه کنید. برای یک زمینه کوچک ، گزارش ما برای ژوئن 2020 را ببینید برای بررسی چهار چرخ آسیاب که در حال حاضر با Fellow Ode جدید رقابت می کنند.

همکار قاشق دم کن آسیاب. عکس از هوارد برایمن.

بررسی اجمالی تجهیزات: گام از ODE BREVA

ارزیابی کلی: 9.5

حرفه ای ها: سازگاری استثنایی آسیاب Ode به تنهایی دلیل کافی برای سوار شدن به آن است ، در حالی که ویژگی های اضافی ابتکاری این آسیاب جمع و جور و شیک ، راحتی خوشامدگویی را به چالش خلاقانه تک دم آوری دقیق اضافه می کند.

موارد منفی: ما فضای کمی بیشتر در انتهای صفحه شماره گیری را ترجیح می دهیم و لوازم الکترونیکی حساس Ode مستعد بروز مشکلات در انتظار راه حل هستند ، که به گفته فلو در مجموعه های بعدی تولید خواهد شد. برای مشتریانی که قصد خرید اولین سنباده خود را دارند ، اود ممکن است گران به نظر برسد. برای کاربران باتجربه تری که متعهد به بهینه سازی روش پخت و پز خود با یک دسته کوچک یا یک لیوان هستند ، اگر سودآور نباشد ، مطمئناً ارزش بسیار خوبی به نظر می رسد.

IFRS: 299.00 دلار

یک بازبینی کنید:

طیف وسیعی از ویژگی های ابتکاری Ode Brew Grinder چشمگیر است ، اگرچه به طور واضح معرفی این نوآوری ها توجه مهندسان را از آنچه واقعاً مهم است – سنگ زنی – منحرف نمی کند.

توالی اندازه ذرات: مثل ما بازرسی های قبلی آسیاب ما نمونه هایی از قهوه را از Oda برای دوستان خود ارسال کردیم سازهای Horiba آزمایشگاه علوم ذرات در ایروین ، کالیفرنیا ، برای تجزیه و تحلیل توزیع اندازه ذرات توسط پراش لیزر.

هنگامی که ما بهترین (بیشترین اندازه ذرات) سنگ زنی Ode را با پیمانکار اوج در بررسی آسیاب قبلی خود مقایسه می کنیم ( Breville Smart Grinder Pro) ، نمونه Ode سازگاری آسیاب 6٪ بهتر را نشان داد. (برای توضیح اینکه چگونه قوام آسیاب را ارزیابی می کنیم ، اینجا را فشار دهید.

مقایسه نتایج آزمون قوام آسیاب برای چهار آسیاب کارآمد که اخیراً توسط Coffee Review بررسی شده است ، براساس تجزیه و تحلیل توزیع اندازه ذرات توسط Horiba Instruments. در اینجا بهترین نتایج برای هر دستگاه آورده شده است. برای هر ستون آبی ، این نشان دهنده درصد نمونه در اندازه ذره است که ما بهینه بودن آن را تعیین کردیم. ستون قرمز یک درصد نسبت به بهینه درشت است و سبز از بهینه ریزتر است.

با این حال ، این تفاوت در کمال بیشتر می شود که ما ایده “بهترین در مقابل بهترین” را برای یک نگاه دقیق تر به عملکرد هر ماشین در سناریوهای خاص استفاده ، کنار بگذاریم. به خاطر داشته باشید که Ode برای پخت و پز دقیق و بدون اسپرسو طراحی شده است ، در حالی که مکان دوم Breville Smart Grinder با قوام آسیاب برای تمام روش های پخت و پز ، با تأکید ویژه بر اسپرسو ، طراحی شده است. اگر تمرکز محدودتر Ode را بپذیریم و انعطاف پذیری Breville را نادیده بگیریم ، نتایج پراش لیزر نشان می دهد که وقتی مخصوصاً برای یک مایع شیشه ای آسیاب می شود ، Ode تقریباً 20٪ پایدارتر از Breville خرد می شود.

با مقایسه نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل توزیع اندازه ذرات ذرات لیزر توسط Horiba Instruments بر روی نمونه های قهوه موجود در تنظیمات ، مناسب برای دم کردن با یک فنجان موج کالیتا را پیدا کردیم. برای هر ماشین ، ستون آبی نشان دهنده درصد نمونه در اندازه ذره است که ما بهینه بودن آن را تعیین کردیم. ستون قرمز یک درصد نسبت به بهینه درشت است و سبز از بهینه ریزتر است.

موتور پیشرفته: در حالی که تراز بندی پایدار و مته های بزرگ مسطح و تجاری ، با قطر 64 میلی متر ، به این موفقیت کمک می کنند ، بخشی از آن مربوط به همان چیزی است که Fellow آن را موتور PID Smart Speed ​​خود می نامد ، که با وجود تغییرات مقاومت ، مته ها را با سرعت ثابت هدایت می کند. در حالی که لوبیا بین آنها تغذیه می شود سنسورهای موجود در موتور نوسانات دور در دقیقه را به دلیل مقاومت در هنگام وارد شدن و کاهش بار دانه در هنگام آسیاب کردن ، درک می کنند و باعث تنظیم خودکار قدرت ارسال شده به موتور می شود. نتیجه یک دور ثابت 1400 دور در دقیقه است که در آغاز سرعت کم نمی کند یا در انتها شتاب ندارد – تغییرات در سرعت برآمدگی ، که به گفته فلو ، باعث عدم تطابق اندازه ذرات در سایر آسیاب ها می شود.

شکاف مسطح بزرگ و ثابت 64 میلی متری در محفظه آسیاب آسیاب Ode Brew. عکس از هوارد برایمن.

گرچه این نوآوری بدیهی است که به سازگاری استثنایی آسیاب کمک می کند ، اما مکانیزم عملکرد در یک ویژگی هوشمندانه دیگر ، البته با اطمینان کمتر است: ترمز اتوماتیک.

عملکرد توقف خودکار: هنگامی که تمام دانه ها خرد می شوند ، موتور به طور خودکار خاموش می شود ، بنابراین اگر قبل از آسیاب کردن ، دانه های خود را وزن یا اندازه گیری کنید ، از دست دادن مزخرفات تایمر خلاص خواهید شد تا دستان خود را آزاد کنید. این یک ویژگی عالی هنگام دویدن است ، اما مواردی وجود دارد که می توان این موتور مغز را بدون آمادگی گرفت.

متداول ترین موارد این است که پس از توقف خودکار موتور چندین دانه در قیف خفه می شود. هنگامی که شما آسیاب را فقط برای چند دانه آخر فعال کنید ، مقدار اندک باقیمانده اغلب مقاومت اولیه کافی برای فعال سازی مکانیسم توقف خودکار را ایجاد نمی کند ، در این صورت شما باید آسیاب را به صورت دستی متوقف کنید.

اگر Ode با دستگاه دیگر گرسنه از لوازم خانگی مانند توستر ، میکسر یا در مورد ما میکسر تماس برقرار کند ، خطای جدی تری رخ می دهد. پس از روشن کردن ، استفاده و سپس خاموش کردن میکسر ایستاده در کنار Ode ، عملکرد توقف خودکار شروع به از کار افتادن متوالی می کند و چرخ تا زمانی که به طور دستی متوقف نشود ، یک خرگوش عجیب منتشر می کند.

مهندسین دیگر به ما اطلاع دادند که این خرابی به دلیل “نویز دوره ای در سیستم کنترل الکتریکی است که اغلب به دلیل سایر وسایل الکترونیکی یا ولتاژ بالا در همان مدار ایجاد می شود.” با خاموش کردن چرخ آسیاب ، اجازه دادن به چند ثانیه تنظیم مجدد مشکل و سپس دوباره روشن کردن ، مشکل برطرف شد. همکار قول داد که یک راه حل برای سری های بعدی تولید شود ، اگرچه همچنین توصیه می شود که مصرف کنندگان اودسا را ​​در طرح های ویژه ای که با سایر محصولات ولتاژ بالا به اشتراک گذاشته نمی شود ، وارد کنند.

با چند کلیک از این اهرم در کنار Ode ، به دلیل چسبندگی استاتیک ، زمین سست باقی مانده در آسیاب کمک می کند. عکس از هوارد برایمن.

حفظ و استفاده: اینها واقعاً مشکلات جزئی و مقدماتی در بسته ای است که در غیر این صورت تقریباً به همه وعده های دیگر عمل می کند. Ode با رد پای کم و کم حجم ، در مقایسه با سایر ماشین های کلاس خود کوچک است. با متوسط ​​قدرت سر و صدا 85 دسی بل در هنگام شن و ماسه ، این قدرت پیگمی نیز به طور قابل توجهی ساکت تر از متوسط ​​است.

راحتی دیگر: فنجان گرفتن قهوه آسیاب شده به راحتی مرکز می شود و کاملاً در جای خود در زیر دریچه آهن ربا ثابت می شود. این تراز مغناطیسی مخصوصاً با توجه به فاصله باریک فنجان بین پایه و ناودان ، راحت است. باله هایی که در فنجان آب گیر شده اند ، ریختن خاک را حتی در باریک ترین فیلتر نیز آسان می کنند.

استفاده از دکمه کنترل عظیم آسیاب بسیار لذتبخش است ، اگرچه متوجه شدیم که ما می خواهیم Ode کمی ریزتر باشد و در هنگام آماده سازی یک جداره با دانه های کاملاً برشته شده ، انعطاف پذیری بیشتری در کاهش سرعت قهوه ایجاد کند.

دقت دوز در آزمایشات ما به اندازه کافی قابل اعتماد بود ، زیرا آنچه از Ode حاصل می شود معمولاً در حدود +/- 0.2 گرم از آنچه ما قرار می دهیم بود. وقتی ماشین تمیز کردن را خالی کردیم ، فقط توانستیم حدود 0.3 گرم قهوه آسیاب نشده از محفظه آسیاب و ناودان آن را بدست آوریم که در مقایسه با سایر دستگاه ها در محدوده قیمتی که آزمایش کردیم ، تقریباً چیزی نیست.

ردیف پایین: این مزایای کمکی اما مهم گیلاس مورد استقبال از قوام آسیاب Ode است. Ode ممکن است چند منظوره ترین آسیاب موجود در بازار نباشد ، و به یک نوشیدنی بدون اسپرسو دم می زند و ممکن است هنوز یک یا دو چین و چروک وجود داشته باشد تا در حین طراحی کاملا صاف شود ، اما به دلیل کیفیت آسیاب بودن ، بسیار خوب است به نظر می رسد و سایر ویژگی ها ، Ode Brew Grinder استاندارد جدید چشمگیری را ایجاد کرده است.

مشخصات اصلی:

ظرفیت هاپر: 80 گرم (2.8 اونس)
ابعاد: 9.4 4. 4.2 9 9.5
وزن: 4.5 کیلوگرم (10 پوند)
کشیدن: فولاد ضد زنگ مسطح 64 میلی متر
سرعت تورم: دور 1400 دور در دقیقه
تنظیمات سنگ زنی: 31
IFRS: 299.00 دلار

وب سایت تولید کننده: www.fellowproducts.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *